Artystokracja

Witamy w zakątku artystycznej szlachty internetu~

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

~*Weekly Art Prompt*~

Temat na ten tydzień to Naszyjnik! Zainspirowanymi nim pracami można podzielić się tutaj! :D

#1 23-03-2017 22:41:26

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 52.0

Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

*nie pytajcie o tytuł wątku, to mój kilkuletni cytat o sztuce czekający na użycie po dziś dzień x"""d*

Także i tak miałam założyć wątek na mniejszą i większą sztukę, a fanart Ogurasa to całkiem niezła okazja, szczególnie, że we trzy jesteśmy na sherlockwave :>

tumblr_onabqlE1Fb1ut1epeo1_540.jpg

ponadto mam kilka innych akwarelowych rysów, które sfotografowałam aparatem taty i czekają sb na kompie na okazję do wrzucenia, więęęc przez najbliższy czas wątek będzie wyjątkowo żywy :D


w t e m

Offline

#2 28-03-2017 18:59:09

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

Yay, masz wątek na doodlach! >U< Czekałam tyle lat, a gdy wreszcie się pojawił wieki zajęło mi zorientowanie się, że istnieje xD Bravo ja :v Ale shh, nie jesteśmy tu dla mojego głupiego gadania, jesteśmy tu dla mojego głupiego gadania na temat twoich rysunków! Więc here we go!

Po pirwse - AWWW U MADE FANART I'M SO HAPPY. Plus z fandomu który znam, omggg >U< I muszę powiedzieć, że akwarelkowe kolorki na szaliku i tle wyglądają extra :P Plus hey, twój ogórek ma usta! (to dziwnie brzmi...) Ale still, punkt dla ciebie xD
Z drugiej strony brakuje mi... głębi..? Idk, mocniejszego cieniowania, zwłaszcza twarzy, która wygląda dosyć płasko (kości policzkowe?? jakie kości policzkowe?? xD) Wim że to akwarele i z zasady są chyba bardziej blade (chociaż się nie znam), ale still :v Może w sumie być wina zdjęcia, ale.. still :v

W każdym razie zapisujem sb w mojej niesamowitej telefonowej galerii sherlockartów i czekam na uaktualnienie wątku 8))


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#3 12-04-2017 19:26:11

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 52.0

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

bałam się tę twarz cieniować mocniej szczerze mówiąc, że mi akwarele zepsują wszystko, ale i tak nie było czego XD opinia publiki jednogłośnie twierdzi że mój Oguras ma dauna więc XD kiedyś redrawnę czy cos X3

okey, mam chwilę, to skoro i tak nie mam contentu do postowania na bieżąco, to coś sb wybiorę z tumblra czego opinii jestem ciekawa i well, zobaczę co myślicie (zaraz, czy nie tak działają ogólnie artwątki? XD)

to nie szukając daleko, ten oto arcik, strare ocki (głową do widza Storm i Aliw na opak :v)
tumblr_one7771y4h1ut1epeo1_1280.jpg

jestem serio ciekawa, co myślicie, bo uważałam to za średnio udaną pracę i w Internetach wylądowała tylko dlatego, że sporo osób którym dane było ją na żywo widzieć się jarało jaka fajna, no i kilkanaście notek zgarnęła, więęęc? xd podobno artyści nie umieją oceniać które ich dzieło się spodoba publice a które nie, także z chęcią posłucham co sb myślicie :>


w t e m

Offline

#4 18-04-2017 08:54:14

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

Hueh, pamiętam że kiedyś też coś takiego powiedziałam odnośnie mojego nie-cieniowania twarzy kredkami, to się na mnie darli że jak nie spróbuję i raz czy dwa razy nie rozwalę to się nigdy nie nauczę... Nie, żeby to miało jakiś związek z tb, tak mi się tylko przypomniało xD
Swoją drogą jak boisz się dobijać akwarelami, to może spróbowałabyś mieszane metody? W sensie jakby to co masz teraz wzmocnić kredkami...? Nie wiem czy by działało, bo hey, nie malowałam farbami ani po farbach, ale gdzieś to chyba widziałam ostatnio i może byłoby ciekawie? xD

Szczerze powiedziawszy to rysunek jest moim zdaniem extra :D Fajny pomysł, świetne wykonanie i ciesz się że masz neutralny styl rysowania oczu, bo inaczej to środkowe średnio by wyszło, a tak to wszystko masz zgrane w ładną całość xD Najbardziej podobają mi się te wszystkie kolory na skórze, zwłaszcza okolice ramiona-obojczyk(i) *u* Soł priti >u<


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#5 01-05-2017 20:29:47

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 53.0

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

minęły lata od aktualizacji wątku, i to prawda, wzięłam sb Twą radę do serca Wilqu i well, jak na razie twarze cieniowaniem tylko rozwalam... akwarele nie taka prosta sprawa xd
damn, kończy mi się szkicak, a zupełnie zapomniałam o tych mieszanych... w soomie glitch to łączenie cienkopisu z tuszem... czyli to samo XDDD miałam zrobić więcej defionów, zobaczymy, może mieszana technika to jest to :D
apropo artu, znalazłam w konwersacji z Mikasą stary progress shot, taka ciekawostka, jak to wyglądało przed cienkopisem i kolorami :p
tumblr_opadttpvoP1w5jaiwo1_1280.jpg
to prawda, kolory robią klimat, a byłam pewna, że tylko rozwalą... dobrze się czasem mylić XD

no i ten, coś z aktualniejszych, skoro się wzięłam za uzupełnianie :D
tumblr_ony9qknH2Q1ut1epeo1_1280.jpg

dawno temu zamówiona Hurlay Qwin, zaaprobowana przez zleceniodawcę mimo jawnej bliźnie po braku skilla koło prawego oka XDD w każdym razie jest chyba dość podobna, no i nie taka fatalna... prawda...? <:


w t e m

Offline

#6 03-05-2017 13:39:31

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

Mi to mówisz? :P Jestem potwornie przerażona samą ideą korzystania z akwareli, a nigdy ich nie używałam właśnie ze względu na lęk przed zniszczeniem pracy~ xD Chociaż w sumie skoro ostatnio moje doodle są większe niż mały palec u dłoni to może się skuszę i sprawdzę czym się męczysz... Co będzie z korzyścią dla ciebie bo wtedy zacznę doceniać przez co przechodzisz żeby skończyć pracę :vv
Anywayy~
Szkic wygląda nieźle, ale skończona praca o wiele lepiej :D Tak więc once again, gr8 job! :D

Hurlay wygląda nieźle, propsy za dokończenie pracy bo o ile pamiętam łatwo nie było :P I nie widzę jaki ma niby problem z oczami, dla mnie wyglądają w porządku :P Włosy wyszły ci ekstra, usta jak zawsze nice, na nos też nie ma co narzekać :v  Jedyne co to twarz wydaje się zbyt wydłużona, dać szczękę trochę wyżej, może tył głowy powiększyć i  byłoby perfecto ^-^ Also ucho wygląda nienaturalnie, powinno bardziej przypominać lelawy  pytajnik niż zaokrąglony prostokąt i jest chyba za małe, ale shh~  Fajne kolory włosów i ust przyciągają uwagę mocniej niż jakieśtam drobne anatomiczne przekręcenia :P

Tak więc fatalna na pewno nie jest, wręcz przeciwnie 8))


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#7 29-05-2017 18:58:29

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 53.0

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

oh well, minęło tylko ćwierćwiecze od ostatniej aktualizacji XD

patrz, jak masz oko od widza z lewej, to od strony nosa jest taka różowa plamka wyglądająca jak blizna... to wyrąbany pędzlem kawałek kartki XD
z tą czaszką to ktoś mi mówił, że niedokońca dobra, ucho to jest mistyfikacja, podprogowe nawiązanie do shreka czy coś XD ale well, jest podobna, to sie liczy xd

i z nowszych-nienowszych, chciałam to wrzucić, bo nie pamiętam, czy Ci to Wilqu mówiłam na Skypie, czy nie, ale ta praca która zarówno Tobie, jak i BeDełe się podobała, jest inspirowana Twoim szkicem glitcha, bo zobaczyłam że detale są fajowe i też mi się zachciało :3

tumblr_opceolH6ol1ut1epeo1_1280.jpg

eeye, no to skoro gwiazda tygodnia zajechała złotą karetą na Tumblra, to łapcie i tutej mój zwierzyniec :v

tumblr_oqiwtgzYPc1ut1epeo1_r1_1280.jpg
tumblr_oqiwtgzYPc1ut1epeo2_r1_1280.jpg


w t e m

Offline

#8 04-02-2018 01:03:07

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 58.0

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

wow, ja też mam wątek na sztukę XD bardzo żywy jak widać XD anyway, mam coś, co i tak nie trafi w całości na Tumblra, a gdzieś się chcę pochwalić xd

ponad dwa miesiące temu zostałam poproszona o narysowanie aktu męskego, i dostałam od razu kilkanaście refek, żeby coś z nich razem wykombinować, ale ponieważ nie miałam pomysłów, to narysowalam każdy z osobna :D fun fact? poza pierwszym, wszystkie odwaliłam jednego dnia :"D

no to jazda, pierwszy znacie z Tumbla, reszta w jakimś okrojonym stopniu się tam pojawi wkrótce~

1. tumblr_p0o0wnVo461ut1epeo1_1280.jpg
2. tumblr_p3kv2m0yci1wug1rno5_1280.jpg
3. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno3_1280.jpg
4. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno2_1280.jpg
5. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno4_1280.jpg
6. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno5_1280.jpg
7. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno6_1280.jpg
8. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno7_1280.jpg
9. tumblr_p3kxscfBLg1wug1rno4_1280.jpg
10. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno8_1280.jpg
11. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno9_1280.jpg
12. tumblr_p3kv47Fjci1wug1rno10_1280.jpg
13. tumblr_p3kv2m0yci1wug1rno1_1280.jpg

tu macie linki, mam tylko połowę, no ale to musi wystarczyć xv

http://twinksp0.tumblr.com/post/97213865056 - 1
http://caminandoentrenubes.tumblr.com/image/97186879016 - 4
http://offvillain.tumblr.com/image/78126363874 - 5
http://pale-boys-men.tumblr.com/image/141205627278 - 6
https://endless-pulchritude.tumblr.com/image/91613895154 - 7
https://sexxxy-teen-guys.tumblr.com/image/146702856071 - 8
http://allthoseboys.tumblr.com/image/167816186417 - 12
http://literiley-blog.tumblr.com/image/77647709437 - 13

powinnam dać jakieś hiperłącza, ale nie mam siły na to X""D


w t e m

Offline

#9 10-02-2018 23:44:21

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: Oby Wasze ołówki pozostały ostre!

OH SHIT JA CI TU ODPOWIEDŹ WISZĘ, JAK TO SIĘ STAŁO???

Ta kolorowa akwarelka (teraz już prawie sprzed roku ale whatever) jest jedną z moich ulubionych prac spod twojege pędzla. Like really, nie wiem czy ci to mówiłam czy nie (jak coś to rok temu, to mogę się powtórzyć). Detale + KOLORY = <3 . Serio, OMG. Moje serce jest łatwe do wygrania, wystarczy nadużywać kolorów XDxD *---*

I DELFINEK JEST ADORABLE AF OMG czemu ja go totalnie nie pamiętam?? Anyway hey m8, jak tak ja i BeDe się teraz tykamy akwareli, to co powiesz na tutorialowanie nas? :v Albo jakiś tematycznie watercolorowy miesiąc sb machniemy :vvv XD //jak dostanę papier i pędzle tho// XD

Anyway, nowe rzeczy!

Pierwsze dwa podobają mi się najbardziej, nie porównuję ich do refek bo szczerze wątpię żeby mój internet wydolił tyle obrazków jednocześnie X D (plus jeden z tych blogów ma nazwę "sexxxy teen guys". ... i know im weird but RLY?? RLYY??? thats awkward yo. xD)

Co do reszty to widać, że spędziłaś na nich mniej czasu niż na pierwszym. Wszystkie kojarzą mi się bardziej z takimi machniętymi dla praktyki niż faktycznie pod pełne arty :P Nie wiem czy to wina zdjęć , ale najbardziej mnie w tym wszystkim boli brak kontrastu - wiem że skóra to skóra, więc przesadzić się nie da, ale tak to wyglądają po prostu szaro i nijako~
Ironicznie, bardziej niż na anatomii ciała błyszczysz tam gdzie są ubrania - koszulka na ostatnim ma świetne cienie, na drugim i trzecim też :P


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
itsyourworld - pssw - isf-official - innypunktwidzenia - oneliferpg