Artystokracja

Witamy w zakątku artystycznej szlachty internetu~

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

~*Weekly Art Prompt*~

Temat na ten tydzień to Naszyjnik! Zainspirowanymi nim pracami można podzielić się tutaj! :D

#1 05-05-2018 10:59:28

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Willczek bawi się GarageBand~

Śmiszne, że ja, totalne muzyczne beztalencie, będę pierwszą osobą na nowym forum, które zarzuci 'własną' muzyką :v Halo, Storm, gdzie dzwonki? :v

Ogólnie to zabawa polega na wybieraniu pętli z biblioteki i ustawianiu ich żeby sobie grały jakoś ładnie razem :v Można oczywiście nagrać własne, tam jest w pinimicz wirtualnych instrumentów, ale jedyny instrument jakim umiem się posługiwać to gitara do GuitarHero, więc póki co to.. no xD

Oh yeah, i wątkuję to dlatego że chciałabym się tym bawić częściej i ogólnie spróbować machnąć coś dłuższego niż 17 sekund, więc... Yay? I mean 3/4 są 8 sekundowe... To clarify, I'm more interested in making stupid ringtone like melodies than an actual song,. And also teraz jak sb chcecknełam te melodyjki to muszę się bardziej pobawić jakimiś rockowymi dźwiękami bo czuję że mój wizerunek się rozpada :v

*1
https://soundcloud.com/user-665213300/m … -1/s-gx4pq

*2
https://soundcloud.com/user-665213300/m … -2/s-Q7HWZ

*3
https://soundcloud.com/user-665213300/m … -3/s-tWtzI

*4
https://soundcloud.com/user-665213300/m … -5/s-GiAZr


muzyczka powinna chodzić, tylko trza w link wejść. i have no idea what i'm doing xD


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#2 07-05-2018 17:51:54

Bratnia Dusza
Dworski Duszek
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 125
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 39.25
Windows 7Chrome 66.0.3359.139

Odp: Willczek bawi się GarageBand~

To. jest. świetne. *u*

Serio, byłam przekonana, że skoro mówiłaś, że dopiero zaczynasz i to są twoje pierwsze miksy to będzie więcej kombinowania i nie wszystko będę się zgrywało, blah, blah, blah...
... ale siem myliłam i jestem mega pozytywnie zaskoczona >U< I z góry proszę o więcej nutek, miło jest tego posłuchać >u<

Moje ulubione to #1&3, so daaamn goood >u<

#1 Loop jest mega fajne i wpada w ucho :D Kojarzy mi się z robo-dyskoteką, idk why but I love it! XD
#2 Loop so freakin' Robin Hood-ish xD Y'know, czas na przygodę, moi kamraci xD I ma całkiem interesujący rytm :P
#3 Loop - my fave *^* Po prostu ma taką fajną, miłą do słuchania melodię, pod koniec dochodzi jeszcze trochu więcej rytmu, idk why I get time stealer vibe :P I nom jest po prostu przecudna, winc, jeśli autor pozwoli to ja bym z chęcią zarzuciła sobie tą nutkę jako dzwonek >u<
#4 Loop aaaand lovely bass >u< Ta jakoś najmniej przeypadła moim uszom, ale still jest fajowa, winc wiesz >u<

Powodzonka na drodze DJa i ogólnie havuj funa z tymi nutkami i wrzucaj ich tu jak najwięcej! >u<


Rock 'n' Roll, Buckaroo!

Offline

#3 07-05-2018 18:40:22

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: Willczek bawi się GarageBand~

Szczerze to ten program ma takie loopy że można dosłownie losowe wrzucić i jak włączysz to brzmią okey, więc to nie mój skill a zacna apka, aczkolwiek dziękuję :v xD

XDXD 3 to tyż moje ulubione, pewnie dlatego że jest najdłuższe? No to muszę pamiętać żeby 8 taktowe dawać na tył, hueh :v (co to są takty halo?? ta apka zarzuca mnie muzycznym słownictwem typu rodzaje nut i ustawienia metronomu i innych rzeczy i tak totalnie nic nie łapię że aż boli xDXD)

I OMG I'M HONORED!! *UU*

#4 miał jeszcze gitarkę na przód ale mnie irytowała, więc ogólnie cały track jest meh w mojej opinii również, co nie zmienia faktu że chciałabym zrobić w tym programie coś bardziej... 'rockowego' niż reszta tych melodyjek.~

A tak poza tym to bawiłam się tym trochę bardziej, nic póki co nie zmontowałam ale nagrałam nawet sekundowe własne loopsy, which is hard but managable... I znalazłam taką jedną chyba 2 czy 4 sekundową pętelkę co mi się zaczepiście spodobała (bo jest intense i wg makes me think it's a soundtrack for sth) but there's no follow up to it and it's killing me inside :VVV //jk, i'm not that emotionally invested in this, but still it's in the back of my mind just playing and playing... xD Muszem tego posłuchać chyba jeszcze raz, może sobie pójdzie :v//

Wiadomość dodana po 19 h 25 min 06 s:
Ogólnie to znacznie łatwiej się macha takie popowe-sheet-tunes niż cokolwiek... Bez syntezatora, ale jedno spróbowałam i zrobiłam jakąś masakrę + się źle głośność nagrała z tego co widzę więc później do tego wrócę i sharnę :v

Ale oto popowo-podobny pętelek z którego jestem odrobinę dumna bo jest zrobiony z dwóch kolumn a nie jednej :v (słychać przeskok because nie  wiem czy da się ustawić płynne ściszanie ale... still?) Ahh, tworzę rysunki które nic sobą nie reprezentują, teraz będę to samo robić z muzyką :v

#5 - https://soundcloud.com/user-665213300/m … op/s-0V5Te


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#4 01-06-2018 09:55:52

Bratnia Dusza
Dworski Duszek
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 125
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 39.25
Windows 7Chrome 66.0.3359.181

Odp: Willczek bawi się GarageBand~

Już nie bądź taka skromna :P Ktoś musiał w końcu losowo je wybrać, żeby to brzmiało, nie? 8)

High five! XD Serio jest najdłuższe? :P Na to akurat uwagi nie zwróciłam, ale coś w tym może być :D Przestudiuj sobie muzykę z czasów gimnazjalnych xD Ja teoretycznie powinnam wiedzieć, ale praktyczne to meh :v xD

Uuuuu, jak będziesz miała jakąś rockową nutkę toi śmiało zarzucaj, jestem ciekawa jakby to tu brzmiało >u<

#5 - D'aaaw, so adorabs ten pentelek jest świetny! >u< Szczególnie jak wchodzi ta druga część :P I nie wiem jak tobie, ale mi nie przeszkadza, że jest głośniej, daje fajny efekt do samej nutki :D Taka mega cheer up i wgl >U< Aż się chce słuchać >u<
Wychodziłoby na to, że pop nie jest taki zły >u<

Well, jeśli to jest nic nie reprezentujące to ja poproszę tego więcej >u< You just listen to it and say "I'm having a good time" >u<
Zgadnij ci mi teraz będzie siedziało w głowie przez cały dzień? :v xD Już wystukuję rytm do tego xD
Dawaj więcej! >u<


Rock 'n' Roll, Buckaroo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dorota - fire-rpg - mandaryna - a-p-w - porozmawiamy