Artystokracja

Witamy w zakątku artystycznej szlachty internetu~

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

~*Weekly Art Prompt*~

Temat na ten tydzień to Naszyjnik! Zainspirowanymi nim pracami można podzielić się tutaj! :D

#1 05-02-2017 15:07:18

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

~*Forever WIP*~

[[Wątek jest work in progress czy rysunki które tu będą? I'll let ya figure it out on your own~ 8) xD]]

Witam w moim centrum doodli! czyli takiej alternatywnej wersji tumblra, gdzie mogę liczyć na konstruktywną krytykę i komentarze, yay! xD
W każdym razie podczas konwersacji ze Storm doszłyśmy do wniosku, że postaramy się zachować nasze wątki w miarę uporządkowane, niezaspamione, dzięki czemu komentowanie prac będzie  łatwiejsze i szybsze :D 
Żaden z moich nowszych rysunków nie jest warty bycia Tym Pierwszym™ wrzuconym na forum, a jednak chcę mieć to miejsce lekko ogarnięte, więc postanowiłam, że po prostu  stworzę sobie taki "wstęp". I oto właśnie on~ :P

tumblr_oiuzhtkbfi1th8avpo1_1280.png

Gdyż jak lepiej rozpocząć swój wątek, niż skrótową prezentacją progressu z poprzedniego roku? :D Wszystkie inne prace można szybko przeglądnąć tutaj -> http://willczek-art.tumblr.com/archive C:

[[~To tylko tak ofiszjalnie słowem wstępu,  dzisiaj wieczorem może pojawić się już coś co mi możecie zmiażdżyć krytyką, don't worry 8) XD]]


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#2 07-02-2017 17:33:01

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

Odp: ~*Forever WIP*~

[Dwa lata dni później~]

Soł, z braku czegokolwiek interesującego i wartego komentowania wrzucam coś co... Jest nieinteresujące, ale w sumie to może warte rzucenia na pastwę krytyki? xD Innymi słowy jeden z tych niewielu doodli, który został wykolorowany,  heh~ xD

Tak więc przedstawiam państwu fanart Cody'rego Carsona z Set it Off~

tumblr_okntylRzZ71th8avpo1_1280.jpg
tumblr_okz6s3jvc41th8avpo2_r1_1280.jpg
Bonusowe zestawienie z refką, aby wszystkie błędy były jak najlepiej widoczne! :P //Why am I helping you... xD//
tumblr_okijieUyNC1thop0so5_r1_1280.png

Nie jestem w stanie zrobić dobrego zdjęcia kolorowej wersji~ Jest chyba zbyt blada, ehhh xD I lekko ją hejcę to be honest, aczkolwiek na tumblrze przyjąła się z radością więc...? //I like this guy too much to consider any of my drawings a good fanart of him~ xD//


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#3 09-02-2017 23:41:38

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 51.0

Odp: ~*Forever WIP*~

Mam wolną chwilę w tym jakże pasjonującym życiu XD także czas na ogarnięcie artwątku zanim zrobi się spam nie do przejrzenia XD

właściwie to kalendarz i Cody'ego gdzieś ci komentowałam, jak nie na tumblru to Skypie, ale podsumowując:

z kalendarza moi absolutni faworyci to kwiecień za realizm i dobrą kreskę :D, listopad za stylizację i uwielbiany przeze mnie sposób cieniowania pikselami :p, lipiec i grudzień za takie po prostu no piękno, z tego co kojarzę sporo notek się posypało za nie i w pełni zasłużone ^^

co do Cody'ego, jest śliczny w obydwu formach, szkic jest lekki i przejrzysty, a kolorowanie urokliwe, zresztą słyszałaś to ode mnie nie raz, że brak cienkopisu do lineartów świetnie Ci służy XD

także jak już wrócisz zarzuć czym masz, w sumie skoro forum ma zamiar ruszyć to zerwę z komentowaniem czego popadnie na tumblu koniec z nabijaniem notek XDD i przerzucę się na pełnometrażowe recenzje tutaj XD


w t e m

Offline

#4 10-02-2017 20:26:56

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

Odp: ~*Forever WIP*~

Nie martw się, póki co obowiązuje zasada zero spamu i się jej trzymam~ XD

Aww >u< Twoi faworyci mniej więcej się zgrywają z tym co mi się osobiście najbardziej podoba, chociaż ja szkic pieseła wymienię na 'naklejkę' Arina z czerwca, heh~ Szkoda że nie mam siły do tych pixelartów (plus oczywiście pomysłów i czasu), bo tego pieseła to wielbię i wg~ xDXD

Yay, thanks! :D Szczerze powiedziawszy to mnie irytuje tylko jak bardzo niepodobnie wyszedł do refki po wykolorowaniu? Innymi słowy hejcę oczy, no ale co tam~ xD Grunt że tb się podoba :P A brak lineartu jeszcze chwilę potrwa, bo znalezienie naboi z czarnym atramentem w moim domu jest niemożliwe~ Tym bardziej na wyjeździe v XD

Wróciłam! Do hotelu, nie do kraju, ale shhh~ XD I mam kolejny zestaw szkic+kolor+"refka" :P Tylko tym razem szkicu nie dane wam było widzieć wcześniej, bo jest beznadziejny huehhh~ XD

Tak więc oto szkic pod arta na urodziny Jacka:
tumblr_ol11aaLwkH1thop0so1_1280.jpg
Oraz oczywiście ofiszjalna wersja w kolorku:
tumblr_ol1240bRx71th8avpo1_1280.jpg

I porównanie z "refką", czyli artem sprzed roku :P Ahh, te "Draw it again:...~ XD
tumblr_ol11aaLwkH1thop0so2_r1_1280.png


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#5 10-02-2017 21:40:28

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
UnknownFirefox 50.0

Odp: ~*Forever WIP*~

mała dygresja - do dzisiaj mam to zapisane na telefonie z jakiegoś zdjęcia wysłanego na fb, chyba sam stary szkic Jacka, dlatego dobrze go kojarzę C: xd

Bardzo ładny redraw, progress widoczny jak na dłoni, aż "strach" pomyśleć co wyczarujesz za rok :D zostaje mi tylko życzyć powodzenia i dalszych sukcesów, bo art bardzo efektowny, trzymaj tak dalej :>

i nie śpiesz się z szukaniem tego naboju xdd


w t e m

Offline

#6 14-02-2017 22:07:20

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

Odp: ~*Forever WIP*~

Ten szkic który jest tu? Kinda niemożliwe, bo został stworzony tego samego dnia co wrzucony, ale patrząc na to jak podobnie go rysuję, to w sumie... Idk :P XD

He he he, dzięki! :D Mi się osobiście mega podoba, chociaż nie jestem w stanie zrobić zdjęcia z dobrymi kolorami, ale still~ Wciąż lamię to coś z napisem tho, damn po roku mogłabym już ogarnąć, no ale nie ważne~ XD

Nie martw się, nawet jakbym chciała to mi nikt nie załatwi.. A kto mówi, że chcę? 8)) Chociaż mnie zaczyna wkurzać pisanie długopisem.. xD

Also nie za bardzo mam się cyzm podzielić, jako że doodle-doodle, nic bardziej ogarniętego... Winc wrzucę Maxxa, why not~ xD

Szkic, ogólnie damn, oczy w przód! Stylizowane, ale bez zeza więc achiwment get? :D
tumblr_ol2tpbf4S71th8avpo2_1280.jpg

Kolor, w oryginale żywszy, ale robienie zdjęć jest naprawdę niemożliwe i nie mam pojęcia jak to naprawić... Zmienione patrzałki, ale wciąż brak zeza, więc bravo ja? XD
tumblr_ol6db1mmLM1th8avpo3_r1_1280.jpg

Oraz porównanie wszystkiego + refka :D
tumblr_ol765q3O8X1thop0so3_r1_1280.png

Cały czas próbuję ogarnąć jak kolorować blond włosy, ale ich (w sensie jego i Cody'ego) są takie ciemny-blond-brązowe bo farbowane i takie??? What do I do?? xD


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#7 14-02-2017 22:52:26

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 51.0

Odp: ~*Forever WIP*~

stary szkic w sensie sprzed roku, tego co z prawej jest :P

te Twoje "zlamione" kolory są właśnie urokliwe, przypominają mi akwarelki (w które z kolei ja tak średnio, te usta z tumbla to wyjątkowy wyjątek D: ) ale jeśli chcesz wyraźnie barwy, to może spróbuj markerów, bo kredki takie są, chyba że odwalisz omygy prismacolory za 7 stów xd

mam pytanko od razu, jak robisz wersję z kolorem, to ścierasz szkic, czy rysujesz na nowej kartce coś w stylu kalki? bo już nwm xd

z tych tu oba, szkic i kolor są ładne, i oba podobne, za to dopiero powinny Ci lecieć gratulacje, to bardzo ważne w fanartach :D i blond Ci wychodzi w porządku, może za jasny, ale to wina kredki, no i ma to swoją magię :3

ewentualnie, żeby się rozwijać (XD) może zaznacz wyraźniej usta (heloł, masz mój tutorial taaaki użyteczny XDD) i źrenice by się przydały, co sądzisz? :D XD


w t e m

Offline

#8 14-02-2017 23:39:53

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

Odp: ~*Forever WIP*~

A, sorry nie ogarnęłam XD

Na porządne markery i papier do nich mnie nie stać plus nie ma tam opcji ctrl+z, więc trochę się boję że mi nie przypadną do gustu i tylko niepotrzebnie kasę wydam, aczkolwiek się szykuję. Problem w tym, że kolory na kartce są okey, tylko zdjęcia ich nie łapią. A dla odmiany Maxx był robiony przy słoneczku, więc powinien być okey, a nie jest. Plus sister dostała kredki Polycolor, cokolwiek to znaczy, które mają odcienie skóry i zastąpiły mi moje bambino, więc ten sprzęt mam okey, gorzej z aparatem, heh...

Tracing, na nowej kartce zazwyczaj od ekranu laptopa (bo nie mam przecież tego stolika ze światełkiem) lub w szkole to do brudnopisu bo ma cienkie kartki a dobrze łapie kolory (patrz: Cody, Andy z laptopem, Shiro) :P Bo wiesz, mazanie mazaniem, szarość zawsze gdzieś tam zostanie lub się potem nie połapiesz co gdzie i jak~ XD Jak ja się gubię tutaj, bo linie są mega jasne, chociaż teraz już brązowym robie, bo potem i tak będzie cieniowane to się zleje~ XD

Za jasny jest głównie dlatego, że akurat mocno żółte są kredki w zestawie i tylko jedna jest taka ciemnawa którą lekko używam do zaznaczenia że włosy nie są brązowe, ale nawet tego nie widać... Ogólnie boję się zżółtowić te włosy, zwłaszcza że widzisz refki, oni mają takie te włosy... dziwne? XD Czaję się lekko na machnięcie fanarta Maxxa z jego fryzurą z Partners in Crime, gdzie ma grzywkę i bardzo jasne włosy ->
tumblr_mr9yydAt1m1sem9bgo1_250.gif <- ale szkic już będzie problemem, to co dopiero kolorowanie... Ehhh xD Ty często blond machasz, jakieś rady? :P

Tyyyyy właśnie, zapomniałam ci chyba lajcznąć tutoriala, wybacz~ xD Powoli tak te usta uwyraźniam tho! W szkicach widać wyraźniej, do kolorów to tak pochodzę powoli, bo nie chcę, żeby wyglądały na szminkę :P Póki co tylko proste uśmiechy, ale zawsze coś! xD Co do źrenic to actually i don't think so? Przynajmniej na pewno nie czarną, ciemniejszą może~ W przypadku Maxxa i Cody'ego nie miałam akurat drugiej kredki żeby ciemniejszym niebieskim zaznaczyć (bo zgubiłam ofc xD), ale szczerze powiedziawszy poza tym to mi w miarę odpowiada? :P

//Dorzuciłabym doodla ale żaden z tych nowszych nic nowego nie wnosi~ Jak wykoloruję Olivera (o ile BeDe machnie kolorki żebym wiedziała które użyć >u< to go wrzucę, hueh~ xD//ALSO WAIT M8 gdzie twój wątek z artami?? xD//


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#9 21-02-2017 22:54:55

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 51.0

Odp: ~*Forever WIP*~

Ctrl+z niepotrzebne jak wejdziesz w wprawę, jak kupiłam sobie pierwszy rzut markerów to też mi szły fatalnie, ale po jakimś czasie załapałam... i teraz aż tak źle nie jest : ) na kredkach się nie znam, całe życie bambino i od niedawna akwarelowe kooh-i-noory mondeluzy, także jakiekolwiek kredky ma Syr... moge tylko wierzyć że są dobre :> i słyszałam że najlepiej rysuje się w pokojach od północy, gdzie nie świeci słońce bezpośrednio, bo tylko w takim półcieniu kolory sa najlepiej widoczne :v

na kredki rzeczywiście kalkowanie lepsze, ja zazwyczaj ścieram i lecą szczegóły albo i tak szarość zostaje... no chyba że najpierw lineart, wtedy gumką wszystko na luzie xd

hey, jego włosy wydają się ([przynajmniej na gifie) białe, może zrób takie z ciemnym tłem, wtedy jasne lepiej wygląda ^^

cieszę się, że mogłam pomóc :D jutro spróbuję ogarnąć na hisie (historia i społeczeństwo, przedmiot do wypełnienia nam czasu w szkole xd) ten pozowy czelendżyk :D i spokojnie się uśmiechów ucz, ja poza nimi niewiele umiem narysować więc wiesz XD a za tutoriale się bierze xdd

dawaj co masz, i mój wątek z artami... heh. h e h. xdd nie chce mi się go tworzyć, a potem jeszcze prowadzić... wgl przydałby mi się wątek na opka bardziej, będziecie mi je czytać i komentować prosie? *u* i arty będą, spokojna głowa :3 ale jeszcze nie teraz ok? :p


w t e m

Offline

#10 22-02-2017 07:11:54

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

Odp: ~*Forever WIP*~

Najpierw trzeba wejść w  wprawę bez zniechęcenia się i nienawiści do wszystkiego co cię otacza co w sumie mam z rysowaniem ogólnie anyway więc jeden więcej powód do hejtu różnicy nie zrobi... xD
UuuUuu, bambino! Widzę że koleżanka szpanuje luksusowymi przyborami :vv też je mam tho. Polecam xD Well, wiem tyle co ty, a nawet mniej xD Cieszę się tylko że mam więcej skintone do mieszania, niż masakrowanie rysunku czerwonym i "ciałowym" bambino żeby jakoś wyglądało :v xD
Dzięki za protip, teraz nie będę spać po nocach gapiąc się na ładne kolorki :v xD

Jego włosy wtedy były właśnie taki ten mega mega blady blond, że aż biel~ xD I pomysł z ciemnym tłem świetny! :D Muszę spróbować, i to szybko, gościu ma dzisiaj urodzinki i już widzę jak bardzo nie wyjdzie mi jakakolwiek próba fanartu... Bo wisz, tak zawsze jest xD

Powodzenia! Ze wszystkim xD He he he :P Ale sobie z tutorialem poradziłaś :v

Jasne, że będziemy! :P Po to tu jesteśmy, nie? :P Plus jestem ciekawa co tam masz poza Wyzwaniami *-* chociaż boję się traumatycznych przeżyć jak czytanie mellona po raz pierwszy ale hey bez ryzyka nie ma zabawy and stuff~ xD Spk, na twoje arty warto czekać :P

A co do moich, to czekać na nie nie warto. więc dla równowagi są często :v  Tak winc here we go~ xD

Andy - aktualny styl rysowania, wygląd postaci z marca 2016 (chyba? W każdym razie wczesne 2016 xD)
tumblr_oln054NPeA1th8avpo1_1280.jpg
Styl rysowania z wczesnego 2016, aktualny wygląd postaci
tumblr_oln054NPeA1th8avpo2_1280.jpg

+ refka pod styl i stary design :P
tumblr_olayrcqa4o1thop0so5_r1_1280.png


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#11 22-02-2017 19:36:11

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 51.0

Odp: ~*Forever WIP*~

no cmon, aż tak markery się są trudne :D w mig załapiesz :D

wgl nwm czy już to znasz/korzystasz, ale ja na skórę właściwie daję każdą kredką jaka się nawinie, wtedy uzyskuje ona taki wyjątkowy odcień :P spróbuj cieniowania niebieskim/fioletem, jest świetny :D

mellonixów tym razem chyba nie mam (chyba heh XD) ale zobaczymy co się tam wynajdzie ;)

pierwszy baardzo kojarzy mi się z Czkawką z httyd, i ogólnie takie jakby pixarowe animacje, styl który chciałabym posiąść, więc masz mą aprobatę i zachęcenie do dalszych rysunków podobnych temu x333 wow, drugi styl pamiętam, i to jak :D powrót do przeszłości heh xd tylko grr, ta kartka w linie daje mi łaka, nie masz jakieś szkicaka czy czystego zeszytu? :o mam już wbite w podświadomość -10 do lubienia rysów na liniach/kratkach, nawet jeśli są tak ładne :c

w każdym razie dawaj dalej co tam masz ^^


w t e m

Offline

#12 27-02-2017 10:21:26

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: ~*Forever WIP*~

Żeby załapać trzeba je mieć tho~ A żeby je mieć trzeba wiedzieć ze będzie się je używać bo inaczej to strata kasy~

Nope, ja korzystam z tego co wiem, że zadziała - skintones + czerwony, różowy może i ostatnio fioletowy bo tym szkicuję~  Więc "próbuj cieniowania niebyeskim/fioletem - done, zresztą widzisz rysunki wyżej? Widziałaś to:
tumblr_oll674fA5L1th8avpo3_r1_1280.jpg
... Chociaż w sumie patrząc na jakość zdjęć i to, że są z filtrami to w sumie... Ehh xD

Hueh, mówi "Czkawka" pisze Pixar xD "Styl" to coś nad czym nie panuję, więc... Yea, też mam nadzieję na coś w tym kierunku ale bo ja wiem jak będzie?~
Nie mam~ Mam kartki z drukarki, których w sumie i tak zawsze używam, ale shh, teraz mi się nie chce, he he he. Welp, powodzenia w walce z łakiem, bo raczej te linie jeszcze chwilę tu będą xD

Widzisz mojego bloga, wiesz dobrze, że nie mam nic :P


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#13 16-03-2017 19:48:41

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 54.1.2840.59

Odp: ~*Forever WIP*~

Teraz jak przerwałam DD to już wg pustki same xD Ale przynajmniej dla odmiany z lekka chce mi się rysować~ Nie idzie mi, no ale damn, CHCE MI SIĘ, to ostatnio miało miejsce z rok temu xD

Tak windz shitowe arty przynajmniej teoretycznie oparte na łobrazkach z Sherlocka~ C:
*Sherlock z dzisiaj, oparty na obrazku podłej jakości (jak zwykle),  zaczęty na przerwie z refką, kończony na lekcji bez. Pokazałam mamie, powiedziała "Ładne, nos ma inny" więc... Well~ xD
tumblr_omx1t6mwPD1th8avpo1_1280.jpg

*7 próba narysowania Johna, jak już się poddałam i strzeliłam refki na drugą stronę pokoju. Więc bazowane na świeżym śladzie pamięciowym I guess?...  Nie pokazywałam mamie, ale pewnie powie że wszystko inne :v
tumblr_omveszg1vX1th8avpo2_1280.jpg
tumblr_omveszg1vX1th8avpo1_1280.jpg

Ogólnie to tu mam trochę tak jak wtedy gdy rysowałam Jacka, czyli że znacznie łatwiej mi się rysuje bez refek niż z nimi... Wychodzą niepodobni ofc, Jacka rysowałam ponad 100 razy a ich 10 w sumie, ale still jest łatwiej~ xD
Nvm~ xD A tak z drobnych ogłoszeń parafialnych to znalazłam czarny nabój do pióra więc wreszcie mam czym pisać (i robić lineart!) xD I się cieszę~ xD Nie korzystałam z tego jeszcze, ale still :v


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#14 16-03-2017 21:27:17

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 52.0

Odp: ~*Forever WIP*~

to po pierwsze - wow, zapomniałam o tamtym hedszocie kredkami, nie wiem czego chcesz od cieniowania, bo łączenie czerwieni z fioletem wyszło naprawdę ładnie, bo stosując kontrasty wydobywasz prawdziwy kolor skóry, także uważam że jak już odchodzisz od kreskówki, to warto się kolorami pobawić ^^ (szczególnie że skóra to taki materiał, gdzie jakiego koloru byś nie dała, wszystko pasuje xd)

no i aww, jak zobaczyłam tę dwójkę na tumblu to wiedziałam, że i tu ich wrzucisz, ale nie mogłam nie skomentować i zreblogować <3 są prześliczni, Sherry z kłódkami (sher-lock-ed :D) i uroczy Johnny <333 awww no nie moge XD :333 rysuj ich więcej, wreszcie jakiś fandom który ogarniam XD
(btw też szykuję Ogurasa, tylko zamierzam go dobić akwarelami, pls support bo się boję że zniszczę X"D)


w t e m

Offline

#15 18-03-2017 21:04:39

Bratnia Dusza
Dworski Duszek
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 125
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 39.25
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: ~*Forever WIP*~

//wybaczcie za wpychanie się w środek jakże zacnej konwersacji, ale mam wreszcie chwilkę wolnego czasu i wypadałoby cuś pokomentować, szczególnie, że tu takie fajne arty są *u*//

Moją opinię o tych dwóch ostatnich cudeńkach już znacie, ale powtórzę jeszcze raz, wyglądają świetnie! C:
John wygląda po prostu przesłodziutko, uśmiech, fryzurka i kraciasta koszula >u< A uroku dodaje mu twój sposób kolorowania >u< Czego chcieć więcej? >U<
A Sherlock wygląda jak Sherlock (co jest ogromnym komplementem mimo, że tak nie brzmi :D Serio, narysowanie go dobrze to niezłe wyzwanie :P ) Jego mina i spojrzenie pasują do jego osobowości idealnie (a małe kłódki wyglądają uroczo >u<), plus maaan, te włosy *u* Ile ci zajęło, żeby je zrobić? *^* I nie zapominajmy o tych przefantastycznych i charakterystycznych kościach policzkowych xD C:
Więc w skrócie, zgadzam się ze Storm xD C: I tak samo jak Storm proszę, rysuj ich więcej! C:

(Wait, what? XD Co szykujesz? XD Nevermind, support wysłany i powiedz kiedy będzie można to popodziwiać, cokolwiek to jest xD C: )


Rock 'n' Roll, Buckaroo!

Offline

#16 28-03-2017 20:53:54

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: ~*Forever WIP*~

*2 tygodnie później*... Welp :v xD

Wisz co, akurat uważam że co jak co, ale z kolorkami to sobie w miarę radzę, przynajmniej na tyle na ile na razie potrzebuję :v XD Nie wiem na ile mam rację, ale shhh, pozwól mi żyć w kłamstwie~:v XD
>UU< Aww, dzięki! >u< Na razie niestety to jedyne arty jakie z nimi mam, patrząc na to że na razie nie oglądam dalej to... szybko się niczego raczej nie spodziewaj~ Ale hey, za to dla odmiany może będą jakieś sherlockarty z twojej strony? :P Już jeden jest *u*

Awww, hello BeDełku! >u< Long time no see! XD Topisz mi serce swoją słodyczą, he he he >u< XD
Włosy to akurat cieniowane na spaniszu, więc zajęło 'dużo' czasu, ale tylko dlatego że potwornie mi się nudziło i je tak z nudów męczyłam xD  Nie pytaj jakim sposobem, nie mam pojęcia xD >u<

Swoją drogą okazało się że jak się nie lineartuje przez dłuższą chwilę to się koszmarnie z "wprawy" wychodzi... Więc jak normalnie niecierpię tego robić, to teraz na dodatek nie umiem~ xD Więc... lineart-less coloring continues~ I to chyba dobrze..? Zaskakujące ile się idzie nauczyć jak sprzętu brakuje... XD

~*~

Nowy fandom, nowe fanarty! :D Innymi słowy jak dobrze wiecie oglądanie Doctora Who dla zabicia czasu skończyło wciągnięciem się w show, więc here I am, doodling some unknown (4 u) ppl~ Again. Sorry XD

*Pirwsze arciki, drobne ludzkie pyszczki trzech doktorków których znam - 9,10 i 11 :P
tumblr_onjelhfOxq1thop0so5_r1_1280.png
Wszystko pięknie zlepione w całość, gratis refka na dole (któej sama nie miałam więc... well xD). Dorzucam ją również dlatego że damn I'm gonna draw a lot of those nerds (at least I hope so xD). Just so u know 10 (środek) jest moim ulubionym (do rysowania, tak ogólnie to jestę rozdarta między nim a 9 xD), winc jego będzie pewnie najwięcej... (again, at least I hope so xD)

*Po tym akcencie przechodzimy doodla który pewnie jest źle anatomicznie/wizualnie/w ogóle BUT I DON'T CARE I LOVE THIS LIL SHIT.
tumblr_onjg3owmfY1thop0so1_1280.jpg
Widziałyście szkic i finisz, to oszczędzam miejsce i wrzucam tylko jeden obrazek~ Wolę to od skończonego tbh~ xD
Swoją drogą jeżeli ktoś ma refki pod taką pozę czy podobne "lewitujące" to GIMME PLZ bc I have none and this stuff is hard to figure out on my own.

*Also pirwszy szkic 10 jaki ever machnęłam, przed tym wszystkim wyżej. I jest zbyt nehh żeby wrzucić samemu na tumblra ale z drugiej strony zbyt go lubię żeby nikomu nie pokazać, więc here u have it, bonus only for your eyes sketch :v
tumblr_onjg3owmfY1thop0so3_1280.jpg

'Allons-y!' to powiedzonko 10 jak coś, znaczy "let's go!" z francuskiego :P( https://www.youtube.com/watch?v=hBNH8qub_vI)
I mnie prześladuje, więc się nim z wami dzielę~ :P


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#17 02-04-2017 23:34:08

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 52.0

Odp: ~*Forever WIP*~

to tak podsumowując: woah, wszystkie artsy są przeurocze i podobne do oryginałów, a to się w fanartowaniu liczy najbardziej :D w sumie w fandomie nie jestem, i do dołączenia odrzuca mnie ilość stuffu do nadrobienia XD ale Doctora to kojarze z takiego jednego mema, więc widze że podobnie ci wychodzi :D
no i pięknie Ci się kreska wykształciła, szkol się dalej :D
*ekspresowaopinianieumiemwymyślećwięcejwybaczxd*


w t e m

Offline

#18 03-04-2017 16:06:15

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: ~*Forever WIP*~

Bo jak wszyscy dobrze wiemy oryginały oczu nie mają, tylko kropki :v xD Ale dzięki! :D
He he he, daj znać jak do tego dotrzesz :v A jak ci się będzie kiedyś nudzić to polecam sb odpalić odc "Blink", taki fandomowy klasyk do którego refki widziałam jak ostatnio grałam w LEGO Batmana więc... Lol XD Plus no context it needed :v ...anywayyy~ xD
Co do kreski to wisz jak to yst, będę ją mieć przez parę dni a potem pewnie się cofnie do tych ustawień fabrycznych jak ostatni doodleł XD Chociasz szczyrze to mi się w miarę podoba, kropkowe oczka są łatwiejsze do doodlnięcia, ale brakuje jakoś tak detali i wg~ XD ALE M8 RYSUJE CIAŁA, WIDZISZ TO?? ONI MAJĄ NOGI. HALO. I TO CHYBA JESZCZE NIE TAKIE TOTALNIE BEZNADZIEJNE ANATOMICZNIE. ??? ŚWIĘTUJEMY??? xD

~*~

I ponieważ chcę trzymać ten wątek w miarę aktualny to drobne wiosenne arciki z 9&10 >u<
tumblr_onrtgqG4CO1thop0so2_r1_1280.png
Szczerze, to osobiście je uwielbiam xD 10 ma głowę za dużą ale shhh~ Also się dowiedziałam że banany mają kwiaty. Więc... You learn something new everyday :v xD

Podoba mi się pomysł BTS-owania wam moich artów aka takie speszjale przedpremierowe/tylko dla waszych paczałek, winc I can show you what I'm workin' on! :D (Co brzmi bardziej poważnie niż faktycznie jest, przypominajka -> nie jestem w stanie machać porządnych artów, mówiąc "pracuję nad" mam na myśli... Well, we'll find out~ xD)

Na początek chciałam mieć do kolekcji dwa doodle przypominające "Allons-y!" z 10th (post up; środek) z 9th i 11th, winc machnęłam szkice, ale na lekcjach więc wyszły większe i nie chciało mi się tego kończyć, nie miałam refek, yada yada yada~ Teraz to redrawnęłam, same pozy, po prostu mniejsze. Mam problem z głowami, bo pasuje żeby było odrobinę nieproporcjonalnie większe jak w "Allons-y!", ale wtedy nie pasują... Idk, w każdym razie tu jest porównanie:
tumblr_onrtgqG4CO1thop0so9_r1_540.png

A druga rzecz nad którą pracuję jest doodleł pod WASP! :D Aka Handsome Glitch, AI Handsome Jacka z Tales from the Borderlands! BeDe pewnie pamięta, ja chętnie bym sb w to zagrała jeszcze raz ale już ni mam... Nigdy chyba dobrego arta z nim nie machnęłam, teraz mi pasuje i mam pomysła, więc będę go męczyć xD

tumblr_onrtgqG4CO1thop0so5_r1_1280.jpg
(Jego. Strój. Jest. Niemożliwy. TYLE DETALI, JAK JA MAM TO ZMIEŚCIĆ?? xD)

C:


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#19 04-04-2017 22:04:18

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 52.0

Odp: ~*Forever WIP*~

małe oczy dodają im pewnego uroku, no i cmonn, robiłam risercz wśród znajomych na temat ostatniego Ogurasa i co z tego, że fragmenty twarzy były okey, skoro całość dawała mu tylko downa XD także podobieństwo ponad wszystko, to fandom ceni najbardziej ;)
artki są spoczko jak zwykle, za dużymi głowami się w ogóle nie przejmuj tak długo, jak będa robione specjalnie, nie ma od stylu co wymagać realizmu ;) i pozy wyglądają całkiem ładnie, szykują się dobre prace :D
awawaww, uwielbiam designy z dużą ilością detali, bo sama wiem, jak trudno takie coś narysować XD ale pamiętaj, że warto się przyłożyć, także Jackowi będę kibicować najgłośniej x3


w t e m

Offline

#20 18-04-2017 22:27:21

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: ~*Forever WIP*~

Kropkowe paczałki są urocze, ale trudno nimi jakoś emołszyn przekazać~ Nie, żebym umiała normalnymi, tych to nawet narysować porządnie nie umiem, ale still xD Te krypki to sb zostawię na drobne doodle gdzie się duże oczy nie mieszczą tho~ Chociaż patrząc na rozmiar moich rysunków każdy doodleł jest drobny... Heh xD
Pytanie tylko czy są robione specjalnie? xD Bo szczerze to sama się w proporcjach średnio orientuję, więc coś co wygląda na stylizowane równie dobrze może być po prostu błędem~ xDXD Aczkolwiek w tych ostatnich to jest raczej celowo :v raczej... xD
Hueh, szczerze to się chyba wezmę za Jacka za niedługo, bo mnie męczy podświadomie, mimo że już po WASPie... Meh, zedytuję posta i bedzie XD

OKEY. A TERAZ CZAS NA COŚ NOWEGO -> TUTORIAL! Dokładniej to poradnik jak zmarnować parę godzin swojego życia starając się machnąć fanart związany tematycznie ze świętem malowanego jajka~

Krok 1. - Pomysł - Przydatna jest lista rzeczy związanych ze świętem, z których można coś wybrać i spróbować wplątać w fandom. Malowanie pisanek? Doctor Who? Yeah, let's draw my three/two favourite losers and Eleven painting Weeping Angel, that's cool, right? (S03E10 Blink, watch this episode it's cool rly.)

Krok 2, -  Refki i próbowanie pomysłu - Jedyna rzecz w której jestem dobra, gromadzenie obrazków! W oparciu o ubogą bazę wizualną spróbuj narysować główny punkt pomysłu, w moim przypadku Weeping Angel:
tumblr_oomepxpTqG1thop0so9_1280.jpg
Lineart this shit, so u can throw characters in different poses around it, decorate it and try out backgrounds and not destroy it. Ewentualnie jak nie grzeszysz inteligencją i lubisz utrudniać sobie życie, to spróbuj mocno zestylizować aniołka na stronie obok i tam bazgraj postacie... Bo czemu nie...
tumblr_oomepxpTqG1thop0so7_1280.jpg

Krok 3. - Ogarnij się - Porzuć marzenia o stworzeniu dzieła z czterema ludzikami, bo nie ma gdzie tego  ostatniego wcisnąć. Spróbuj ogarnąć pozy nieco bardziej realistycznie i logicznie, co oczywiście nie dotyczy ludzi stojących/pochylających się, bo pod nich nie ma refek, a twój umysł nie jest w stanie ogarnąć jak wygląda człowiek. Który stoi. Gdyż w życiu takiego nie widziałeś. ... Also nikt nie potrzebuje dwóch rąk!
tumblr_oomepxpTqG1thop0so6_1280.jpg
Pragnę wspomnieć że ten krok należy wykonywać tylko podczas jazdy samochodem po wertepach w obcym kraju, żeby zwiększyć dyskomfort i frustrację spowodowaną brakiem umiejętności rysowania ciał których rysować i tak się nie umie podczas gdy miota tobą jak kamyczkiem w grzechotce.

Krok 4 - Wróć do domu i przerysuj odbijając od ekranu (własny szkic, uważam że można) na luźną kartkę, bo kartka w zeszycie jest prawie dziurawa od mazania - Spróbuj jakoś to wizualnie poprawić mając nadzieję, że to już prawie koniec. W końcu jeszcze tylko dorzucić ubrania, detale i kolorować, prawda?
tumblr_oomepxpTqG1thop0so5_1280.jpg

Krok 5. - DOZNAJ OLŚNIENIA i odwróć anioła robiąc miejsce dla dodatkowej postaci i zmieniając ułożenie tej, którą myślałeś, że masz już ogarniętą. O, poza teraz nie pasuje? Świetnie, czas spędzić pół życia próbując wykombinować dwie nowe pozy żeby były od siebie różne i pasowały do postaci i rysunku. Potem obrysuj to beznadziejnie piórem i zostaw na noc, żeby następnego dnia przerysować, dorzucić detale, przerysować znowu i wykolorować.
tumblr_oomepxpTqG1thop0so8_1280.jpg

Krok 6. - W trakcie dorzucania szczegółów uświadom sobie, że poza ostatniej postaci jest beznadziejna pod każdym możliwym względem. Spędź trzy godziny próbując ją naprawić oraz szukając nowej tylko po to, żeby ostatecznie i tak improwizować bez refek i skończyć z czymś co byłoby okey, ale nie pasuje do charakteru.
tumblr_oomepxpTqG1thop0so4_1280.jpg

CIĄG DALSZY NASTĄPI przynajmniej mam taką nadzieję.. xD

*Yup, z tym sheetem się właśnie męczę. I nawet nie mam tego dosyć tak bardzo jak możnaby myśleć przez moje narzekanie? xD Rozkminianie póz nie jest aż takie złe, bo mniej więcej już mam to ogarnięte (poza Elevenem ofc, ten na maxa po prawej, plz help?? xD). Nie mam za to pomysłu co oni na aniołku mogą malować (miały być wielkanocne rzeczy, ale już po wielkanocy więc bardziej coś neutralnego... tylko co?) i jak rozmieścić puszki z farbą (czy może spraye?) i czy robić tło, a jak tak to jakie?? ... Ehhh, dziwnie jest tak dla odmiany nie mieć rysunku gotowego w jeden dzień.. xD

Swoją drogą zbliżenie do już gotowej części, którą i tak będę musiała redrawnąć jak ogarnę Elevena... Ehhh xD
tumblr_oomepxpTqG1thop0so2_1280.jpg
9:
tumblr_oomepxpTqG1thop0so1_1280.jpg
(jego lewa ręka... Nie mam pojęcia jak ją narysować, ok? wydaje mi się że jej dziwność nie będzie aż tak widoczna jak będzie wykolorowany tho... Same goes for his boots~)

10:
tumblr_oomepxpTqG1thop0so3_1280.jpg
(Brakuje dłoni z pędzelkiem malującym po ramieniu, ale shh~)


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#21 21-04-2017 17:52:11

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 52.0

Odp: ~*Forever WIP*~

zgryw życia, miałam gotowe pół komentarza, poszłam coś zrobić w innej karcie, i zamykając Internety wszystko się usunęło, faaa-jnieee XD

no ale wracając, poradnik samo złoto, 10/10, moje dzieci będą z niego korzystać XD jest serio spk, świetnie się czytało, nie życzę Ci frustracji nad własnym artworkiem, ale jeśli, to rób tego więcej pls XD

ostateczny efekt jest naprawdę niezły, może (szczególnie na zbliżeniach) widać niedociągnięcia w anatomii, które niekoniecznie można zrzucić na styl, jednak jest coś o wiele ważniejszego - ekspresja, wyrazy twarzy, nie musisz domyślać się nastrojów, wszystko jest dobrze skomponowane i wgl, to może być naprawdę udana praca :D także nie pozostaje mi nic innego jak wspierać Cię w kontynuacji, gdyż ponieważ baardzo bym ja ujrzeć chciała ^^


w t e m

Offline

#22 22-04-2017 15:55:14

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: ~*Forever WIP*~

xDxD Bravo geniuszu :v #rozumiemtówjbóltho xD

:vv Pfff,  jeden Krok wg zaginął w akcji bo zapomniałam zdj zrobić, whatever~ Człowieku, frustracja to synonim do rysowania w moim przypadku, z drobnymi wyjątkami~ xD

Co masz na myśli pisząc "widać niedociągnięcia w anatomii, które niekoniecznie można zrzucić na styl"? Bo póki art nie ukończony to mogę to jeszcze poprawić (czy przynajmniej spróbować), winc byłoby nieźle wiedzieć :v (bo tyle co sama zauważyłam to że głowa 9 jest za duża i ramię jest źle, ale tego naprawić trochę nie umiem, tak jak i drugiej ręki... Redline my art plz? xDXD)
Może być bardzo udana jeżeli kiedykolwiek będzie skończona... Szczerze to chyba zwyczajnie nie mogę pokazywać wipów bo tak to je męczę, a jak już gdzieś wrzucę to mój mózg chyba uznaje że więcej ich dotykać nie trzeba.. Więc od czasu wrzucenia posta nic w rysunku się nie zmieniło, teraz się za niego wzięłam ale przez 40 minut nie zrobiłam nic. NIC. I mam dosyć. I nawet nie chce mi się z tym męczyć, więc bravo ja... Nehhh, zobaczymy~

Swoją drogą zaczęłam powoli ogarniać arta który miał być pod Glitcha, teoretycznie załatwię zdjęcie szkicu i przerzucę na większą kartkę, kolorek i done~ Tyle że mój mózg wymyślił pod to bonusa i znowu mi pozy brakuje jednej (i znowu będą 4 postacie w sumie, jeez christ ambicje mi się jakieś włączyły ostatnio~ xD) winc... there's that to possibly look foward to I guess? xD Pokazałabym wipy ale to się źle kończy, heh xD

A wczoraj wreszcie wymyśliłam coś pod WASP ale... Nie powiem, żeby było jakoś specjalnie warte uwagi (oraz próbowałam to ogarnąć już 6 razy i żadna część rysunku mi nie wyszła) więc z tych trzech artów jest najniżej w priorytetach... So sorry, don't count on me this week~ Może zrobię z tego jakiś krótki opowiadankeł tho, ale... wybiega poza moją artystyczną klatkę, więc wątpię~ xD


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#23 23-04-2017 11:45:01

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 52.0

Odp: ~*Forever WIP*~

a w czym przypadku nie XD rozmawiasz z kimś kto poświęcił 1/3 doby na jeden rysunek i myślał że mu ręka odpadnie... (wgl offtopicstory, gdyby glitch zatrzymał się na 5-10 notkach to byłam gotowa zawiesić tumblrową działalność i wyemigrować na stałe na Instagrama [ŚREDNIA ATENCJA ZA ARTWORK TO JAKIES 40 SERDUSZEK JAPITOLE A JA SIE Z 5 MUSZE CIESZYC ASDFS], w każdym razie się udało zostać yee :D

nie ogarniam imion, więc posłużę się bardziej eee... obrazowym opisem xd  chodzi mi o ziomka siedzącego, jego głowa wydaje się za duża nawet biorąc pod uwagę styl, i tym samym nogi za chude i za krótkie (buty też by się przydało powiększyć btw) ci stojący są okey, ale właśnie tej jeden mi nie gra trochie xd szczególnie nogi :p

znam ból związany z niemożnością skończenia wipa xddd u mnie jeszcze dochodzi efekt, że gdy biorę się za coś trudnego/z czym wiążę duże nadzieje na tumblru/rysuję dla kogoś, to nawet - szczególnie - gdy mi wychodzi, to nie chcę kontynuować ze strachu przed spieprzeniem xd relatable? xd

nie śpiesz się z WASPem, jeżeli masz pomysł, to go sobie spokojnie rozrysuj, ja mam dopiero bejzik szkic, ale chyba dzisiaj dam radę skończyć (jadę po najmniejszej linii oporu więc yeah, specjalnie trudno nie będzie xd) btw w regulaminie promptów było coś o tym że można dać 1+ pracę, ale ja na dzisiaj raczej z tylko jedną się wyrobię, mogę to potem dodać w tygodniu czy tylko na własny wątek?

uuu, glitcha to ja z chęcią zobaczę :DDD szczególnie że jest strasznie mało takich artów w sieci, większość to jakieś photoshopki, także jak wrzucisz to będę przeszczęśliwa :D i uuu opko, na to tez się skuszę 8) XD


w t e m

Offline

#24 01-05-2017 10:06:02

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: ~*Forever WIP*~

Yeah, tumblr to głupia strona na dzielenie się rysunkami, zwłaszcza dla cb (bo masz więcej oryginalnych niż fanartów, ja skaczę po fandomach to idzie żyć~ xD) Instagram jest łatwy i szybki, SZKODA TYLKO ŻE MI DÓŁ ekranu telefonu nie działa i nie mogę nic wrzucać... Nie mogę nawet napisać że nie mogę wrzucać, damnit~ xD

Yeah, buty i nogi to jakaś mordęga do rysowania tho... W sensie jak są pod innym kątem niż prosto z profilu~ xD

HUEH HUEH HUEH. Się śmieję bo przez to że nie chciałam kończyć jednego wipa to ukończyłam innego... Heh xD Ale yeah, wiem o czym mówisz~ xD Chociaż dotąd za nic dużego się nie brałam, więc to nowe terytorium frustracji~ xD ... Jakoś zawsze mi się udaje że oprócz mnie w klasie jest ktoś kto rysuje i oni są zawsze uznawani za "klasowego artystę" a nie ja... Bo jak się tak teraz zastanawiam... Jakby mi ktoś kazał coś do szkoły narysować... (jak np Loli kiedyś...) to jeez christ~ A tak dla ludzi osobiście to nie rysuję, irl nie chcą, tumblr nie ma requestów, więc tyle bólu mi zostało oszczędzone :vv xD
A strach przed zepsuciem to jest zawsze, dlatego przeklinam brak aparatu i na szczęście odkryłam skaner... xD

... Hueh. Śpieszyć się nie śpieszyłam, ale rysowany tak ze 2h przed końcem czasu i to coś innego niż miało być... Pomysł zapisuję w tle, może tak jak Glitch zostanie prawidłowo ukończony za jakiś miesiąc... W sumie ze skanerem byłoby łatwiej zrobić teoretycznego gifa... UUuUUuu~ xD

A teraz płynnie przechodzimy do rysunku, tematycznie Glitch! Mam. z. milion. skanów. progressu~ Co się świetnie ogląda jak szybko klikasz i wygląda jak gif, ale oszczędzę ci dużej męczarni i wrzucę tylko te gdzie jest jakaś faktyczna różnica, a nie że dwie kreski i tyle~ Czyli pseudo-tutorial/how do willczek draw sheet part2? :P

Krok 1. Spędź pół życia szkicując małe ludziki próbując ogarnąć pozy z ograniczonym dostępem do referencji ponieważ jest środek lekcji, duh~ dodatkowy punkt jeżeli z boku dorysujesz dodatkowego ludzika, który nie miał tam być po czym stwierdzisz "damnit.  wyszedł lepiej niż tamci, może dorzucę go jako mały bonus do głównego rysunku?"
tumblr_op4v38Iioh1thop0so7_1280.png

Krok 2. Za pomocą magii i czarów odtwórz wybrane pozy tylko większe na następnych kartkach. Dorzucanie ubrań jest zbędne, chyba że wciąż liczysz na to że następny trace będzie ostatnim...ahh naiwność~ Potrzebujesz zdjęcie tego kroku żeby przejść do następnego.
tumblr_op4v38Iioh1thop0so8_1280.png

Krok 3.  Masz zdjęcie? Extra. przerzuć na laptopa, włącz na max jasności i przyłóż kartkę do ekranu. Odrysuj kontury i spędź następne dwie godziny zastanawiając się czy możesz to robić, czy to uczciwe? Dojdź do wniosku że  digitalowym odpowiednikiem tego działania byłoby pewnie dodanie nowej warstwy (zamiast otwierania nowego pliku i rysowania wszystkiego od początku) oraz że to twój własny szkic więc masz do niego tyle praw ile się da (patrząc na to że to fanart...)
W każdym razie przetrace'owane? Wygląda jak sheet bo same kontury nigdy nie wyglądają dobrze? Więc rysujemy po nich! Szkicu szkicu dopóki pozy nie wyglądają.... jak pozy~
tumblr_op4v38Iioh1thop0so1_1280.jpg

Krok 4. Dorzuć ubrania i jakieśtam detale~ W międzyczasie naucz się obsługiwać skaner - skany wyglądają dziwnie, ale lepsze to niż nic. Popraw je lekko w programie "Zdjęcia" (Windows 8 czy co to to nie jest na tym laptopie), żeby coś było widać.
tumblr_op6ux1AuRQ1thop0so2_r1_1280.jpg

Krok 5. Teraz zacznie się najlepsza część - kolorowanie! Kolejny trace od ekranu, odrobinę przybliżone zdjęcie (żeby postacie były większe), dodatkowo zamiast ołówka użyj kredek w odpowiednich kolorach (duh).. Proces powinien zakończyć się okropnie wyglądającymi konturami (jakby ktoś wziął twój piękny szkic i wyrwał z niego wszystkie cudowne części i detale nad którymi spędziłeś ostatnie cztery kroki).
tumblr_op9gyutbgY1thop0so5_1280.jpg
Don't give up just yet!  Mimo że aktualnie rysunek to zwycięzca nagrody jaką jest lot do kosza i późniejszy przejazd śmieciarką, to  za pomocą swoich cudownych kredeczek... emm... Naprawisz go? I guess...? ...
  Coloring Montage is the fastest way to show you that wasting half of your life was actually almost worth it!
tumblr_op9gyutbgY1thop0so1_1280.jpg
tumblr_op9gyutbgY1thop0so2_1280.jpg
tumblr_op9gyutbgY1thop0so6_1280.jpg
tumblr_op9gyutbgY1thop0so7_1280.jpg
(Różnica między rysunkiem przed (up) i po (down) użyciu blenderka~ )
tumblr_op9gyutbgY1thop0so8_1280.jpg
tumblr_op9gyutbgY1thop0so9_1280.jpg

Krok 6. Pomimo lat spędzonych w szkole i rysując wciąż nie posiadaj ładnego pisma... Because reasons~ Tak więc zniszcz rysunek za pomocą odrobiny tekstu, który mimo wszystko chcesz żeby tam był bo refki do odcinka, hueh~ #onlywhovianswillknow W każdym razie to koniec twojej podróży z tym rysunkiem ponieważ nie posiadasz żadnego pomysłu na chociażby małe, proste tło i skazujesz postacie na wiszenie w nicości do końca swoich dni. Great job!
tumblr_op9gyutbgY1thop0so10_1280.jpg

CC:
Swoją drogą cały fanart opiera się na dwóch rzeczach - temat Glitch (ofc) i notce z wikipedii dotyczącej postaci Handsome Jack'a (niebieski po lewej :v)
tumblr_op9gttGIBM1thop0so3_r1_1280.png
No i w sumie jeden odcinek Dr Who:
04dc34eceb98930f9418d57a5e5b1027.jpg

C::


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#25 01-05-2017 19:31:10

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 53.0

Odp: ~*Forever WIP*~

wgl hey, zarzucisz linkiem do insta? *jeśli nie jest przyblokowany, bo szukałam po znajomych linkach i niczego nie było :c* i chyba odblokowali opcję logowania z kompa, więc możesz dac znać fanom kiedy tylko zechcesz XD

bycie "klasowym artystą", o czym mogłam się przekonać, gdy jedyny kolega z bardziej rozwiniętymi umiejętnościami ode mnie *cmonn, wygrał jakiś konkurs od gugla!* wyemigrował 2 miesiące po rozpoczęciu liceum do plastyka, właściwie jakieś super nie jest, sprowadza się do gdy jest do zrobienia plakat, to wszyscy gały na ciebie i "ooo no to wiadomo kto będzie rysooowaaaał", albo jeszcze lepiej, grupowy obowiązkowy plakat na ocenę XD przynajmniej mogę sobie wybierać drużynę, huehue 8) XD no i standardowe przeglądy szkicownika 5 razy w tygodniu "agarysowałascosostatnio" albo "aganarysujmitotoito" trochę rzadziej ale zawsze XD w sumie nie wiem jak te moja wypowiedź wygląda, ale lubię swoją pozycję nadwornego artysty, ale tez dlatego, że nie mam żadnego problemu z puszczeniem szkicownika po klasie (skoro jedyne co słysze to "ładnie rysujesz" zamiast prawdziwej krytyki XD) ale wiem, że większości rysujących to nie odpowiada, już nie wspominając o requestach (które lubię robić btw, jeżeli nie wymaga się ode mnie oddania oryginału; posiadanie wygórowanego cennika jak na razie jest wystarczająco skuteczne XD)


no i tutek:

oczywiście jak zwykle quality 10/10, would bang XDDD #notsorry

art jest serio dobry, widać, że przysiedziałaś, bardzo estetycznie wygląda zglitchowanie *nie mogłam się oprzeć i napisałam o tum na Tumblu, bo awawaww, wygląda doskonale <3* kolorki też mega, pozy, detale, ekspresja twarzy/ciała, nawet te małe białe plamki... wszystko się łączy w Twój styl, co już pisałam z 3 miliony razy, ale co tu dużo mówić, jak jest przepięknie :D

odrysowywanie własnego arta jest w 100 procentach uczciwe, bo cmon, to Twoja kreska, Twój pomysł i wszystko, nie ma żadnego problemu z jakimkolwiek wykorzystaniem, jedyny powód, dla którego takie kopiowanie mogłoby być złe, to że nie uczysz się koordynacji ręka-oko, ale w tym przypadku uważam, że skoro przysiedziałaś już nad pozą, to kopiowanie jej z patrzenia tylko zabije ważne detale i ogólnie będzie niepotrzebne *poza tym mnóstwo ludzi tak robi, podświetlarki do tego przede wszystkim służą, kopiowanie póz, elementów, tła, czegokolwiek, jeżeli jest Twoje/masz do niego prawa, jest absolutnie okey :D*

pismo jak pismo, ani kaligrafia, ani dyslektyczne hieroglify toto nie są, więc nie widzę, do czego miałabyś się czepiać :D praca nie jest, moim zdaniem, rozwalona przez słowa, a tło mogłoby odwrócić uwagę odbiorcy od postaci, dlatego pochwalę Cię za to, co zrobiłaś ^^

o refkach się nie wypowiem, bo jak zwykle nie mam pojęcia jak XD i raczej prędko się nie dowiem, skoro Doctor Who ma z 9 sezonów, a ja kilometrową listę seriali do obejrzenia XD


w każdym razie czekam na więcej, bo znając Ciebie i możliwości skanera, długo czekać nie będę musiała ;) :D


w t e m

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
derpxxl - betterplace - isuwb - nfsmta - zsr-gliwice