Artystokracja

Witamy w zakątku artystycznej szlachty internetu~

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

~*Weekly Art Prompt*~

Temat na ten tydzień to Naszyjnik! Zainspirowanymi nim pracami można podzielić się tutaj! :D

#26 06-05-2017 09:21:41

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 57.1.2987.98

Odp: ~*Forever WIP*~

Nie wiem czy w końcu znalazłaś tego mojego insta czy nie, ale prosz -> https://www.instagram.com/willczekart/ Sprawidziłam teraz, logować się mogę, ale publikować postów już nie. Musiałabym znaleźć jakiś program, bla bla bla, zedytowałam opis i na razie nie chce mi się tego tykać~ xD

xDXD Ja tam z Sarą jesteśmy znane jako "te co rysują", ale jej szkicownik zabrali i trafiła do gazetki, ja sb siedzę cicho w rogu doodlając fanarty :v I bardzo mnie to cieszy, bo im bardziej ją wkopią w rysowanie czegoś dla klasy/szkoły w przyszłości tym więcej spokoju ja będę miała xD Z puszczeniem szkicownika po klasie bym problemu nie miała, chyba że za problem uznamy brak szkicownika~ xD
"Posiadanie cennika"? #SPRZEDAŁAŚSIĘ XDXDXD

Omgggg xD Thanks! XDXD

Serio? Bo dla mnie akurat efekt glitcha zlamiony w obu przypadkach~ Na HJacku podobał mi się bardziej jak był przed belnderkiem, te takie jaśniejsze linie, ale nie dało się zmazać kwadracików więc musiałam to wszystko zostawić... A mały holograficzny ekranik z ręki Rhysa to wg tragedia, znowu - nie dało się zmazać, trzeba było jakoś to dobić~ Muszę jakoś lżej kredek używać... Albo kupić lepszy papier/gumkę do mazania.. xD Still cieszę się że ci się podoba! :D

Awwww >U< Weź, BeDe jest od cukru! Od ciebie oczekuję totalnej krytyki za to że dłoń trzymająca metalową rękę wygląda jak rozlany budyń, tak jak ręka gościa w szarym płaszczu i normalna łapka Rhysia oraz że lewy but doktorka jest za mały~ :vvv xD

Yayyy, nie łamię prawa! Dzisiaj za kratki nie idę 8)) XDXD OMG YESS THX nie wiedziałam jak się to nazywa po polsku! I właśnie widziałam jak to używają, bo hey zdarza mi się zabłądzić na artystyczną część youtube, i cały czas wewnętrznie myślę że.. patrząc na to jak rysuję arty to by to było przydatne xD Aaaa potem sb przypominam że nie dość że nie mam kasy to nawet miejsca w pokoju a ekran laptopa się sprawdza więc shhh~ Może kiedyś~ xD

Omg. Chwalisz mnie za brak tła? M8, weź no, ktoś cię podmienił??? He he he xDXD Dzięęękuuujęęę~ za pikną opinię! Chyba sb wydrukuję i powieszę na ścianie >u<

Heyy, wszystko ładnie ci przygotowałam :v Neh, to tylko notka z wiki i wycinek z odcinka, nic specjalnie zabawnego czy błyskotliwego co warto byłoby łapać~ xD .. Doctor who.. 26 sezonów classic who, 10 nowych serii :vv A ja utknęłam na 7/8 nowej serii hueh xD Jak ci się twoje seriale znudzą to zapraszam, pierwsza seria jest urocza, taki głupi sci-fi, hueh xD //obejrzyjBlinkplz// //s03310 //Blinkjestfajne// //alsoareference// //thatidontwannaspoilbutIaccidentalymay// xD Anyway good luck z serialami! xD I znam twój ból, też taką listę mam (z Gravity Falls i Supernatural na przodzie) którą i ak ignoruję i kończę oglądając coś zupełnie innego, Ligę Młodych i Whose Line again tak na przykład... XDXD

Well, jak to czytałam wcześniej to było takie "pfff, założymy się że na następy w pełni wykończony art jednak tochę poczekasz/my?"... No i trochę czasu minęło, no ale here I am! Z rysunkiem na P&E i spamem progressu, tak jak to lubisz najbardziej! XDXD

Skrótowo się postaram tym razem~

Krok 1. - Gap się na pozę którą dostałeś i próbuj wymyślić cokolwiek, cokolwiek co możnaby z nią zrobić. Z jakiegoś powodu odrzuć oczywistość jaką jest "Narysuj pozę, dorzuć ubrania, idź spać" i wykombinuj że jedyne otoczenie gdzie takie ułożenie kończyn może mieć jakikolwiek sens to w powietrzu lub w wodzie. Uznaj to drugie za ciekawsze. W myślach szukaj skojarzeń z morzem/oceanem które mogły by pomóc i BOOM! Ośmiornica może trzymać ludzika za rękę! Here we go!

Krok 2. - Wrzuć w google hasło "ośmiornica" i zbieraj wszystkie ładne zdjęcia na refki/inspiracje. Rozejrzyj się też po DA, bo skoro inni ludzie już to narysowali to można to wykorzystać~ (Mam na myśli głównie "studies", bo to praktycznie jak pose sketchdump/tutorial i czasem ma zbliżenia do detali co jest pomocne). Ready? Świetnie, pora sprawdzić wiedzę wizualną i spróbować faktycznie narysować tą ośmiornicę...
tumblr_opfix6Xgz11thop0so6_r1_1280.jpg

Krok 3. - Mniej więcej wiesz czego chcesz? Świetnie, pora na szkic! Powodzenia z mackami, musi być osiem, każda niby inna ale na tyle podobna żeby pasowała... I jeszcze przyssawki! Udało ci się je narysować źle w paru miejscach ale nic się nie martw, nie zauważysz tego aż do momentu wykańczania pracy...
tumblr_opfix6Xgz11thop0so5_r1_1280.jpg

Krok 4. - Jakiś pomysł na ludzika? Nope, ja też nie~ Więc z braku możliwości rysowania syrenki i/lub normalnego człowieka zdecyduj się na próbę narysowania nurka głębinowego. Oczywiście google nie dostarcza potrzebnych refek (wszystkie pokazują przód a nie tył postaci..) więc praktycznie improwizuj w oparciu o... Well, prawie nic~
Ready? Świetnie, zaczynamy kolorowanie! Tak więc trace na inną kartkę papieru and here we go!
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so9_r1_1280.jpg
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so1_1280.jpg
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so2_1280.jpg
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so3_1280.jpg
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so4_1280.jpg
Przed i po blenderku~ Swoją drogą blenderek mi się kończy, muszę się rozejrzeć za nowym online... xD
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so5_1280.jpg
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so6_1280.jpg
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so7_1280.jpg
tumblr_ophxj8NVJb1thop0so8_1280.jpg

Nie wiem czy białe kreski na końcu pomagają czy wręcz przeciwnie, dlatego nawet łofiszjalnie na tumblra poszły dwie wersje... Anyway czekam na feedback 8))


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#27 06-05-2017 13:35:40

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 53.0

Odp: ~*Forever WIP*~

za cennik się sprzedałam świadomie, jak mi kolega wyjechał że chce 4 portrety akwarelami, musiałam się jakoś wycofać XD
omg no, to nawet cię pochwalić nie można? XD to jak się domagasz krytyki to może nie czytaj tego co mam zamiar napisać niżej... XD
hrr nie lubię oglądać odcinków na wyrywki bez kontekstu poprzednich sezonów, no ale zobaczymy ;) ;) :) XD

no i praca:

doskonała
.
.
.
(dziekuje) XD

a tak obszerniej to co ja mam napisać, ośmiornic jest szczegółowy i wygląda jak ośmiornic, na połączenie tej randomowej pozy z nurkiem bym nigdy nie wpadła, kolory zgrane, biały żelpen podkreśla highlights i kontury tam gdzie po kredce by się zlały, więc... wybacz że tak minimalistycznie i krótko dzisiaj, ale przy takim quality zwyczajnie zabierasz mi robotę XD
(może jakieś opko napisz? przecinki i średniki już na mnie czekają :D XD)

a jeżeli muszę się czegoś czepnąć, to może hełm, na szkicu widać wyraźnie co to jest, a po kolorowaniu wygląda trochę jakby mu głowę macka owinęła albo nurek był bez niego :v hełmy są twarde, szczególnie na taki wygląda ten ze szkicu, może cieniowanie bardziej metaliczne, mniej faktury, więcej połysku...? to ma sens...? XD


w t e m

Offline

#28 17-06-2017 14:04:22

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

No to zrozumiałe~ XD
To akurat jest bez kontekstu anyway, taki one-shot, więc polecam (y) :D

Aww, co z tego że to opinia z ponad miesiąca, it still makes me smile omgg >U<

Ta poza nie ma sensu! Połączenie jej z nurkiem to jedyne logiczne rozwiązanie było, bo w powietrzu to średnio (and why?)...  fakt że nurka samego w sobie poniekąd zlamiłam, masz rację z tym hełmem :D Szczerze to pod koniec już o nim zapomniałam? Mogłabym to pewnie wyciągnąć jeszcze i na chama poprawić, ale kto wie w którą stronę by to poszło, to już lepiej zostawić jak jest XDXD A co do cieniowania - te z refek były takie matowe jakieś, chyba jakoś próbowałam to pobłyszczeć ale jak widać nie wyszło xD a tekstura to chyba kredki same w sobie?? Idk xD

W każdym razie dzięki za opinię 8)) I tak z perspektywy miesiąca muszę powiedzieć że damn, to i Glitch to chyba moje najlepsze rysunki, przynajmniej na razie... Takie wiecie, lepsiejsze no... XD

WRACAJĄC DO STANDAROWEGO SHITU THO!
Okey, so nadganianie szkoły było, więc rysowanie ograniczyło się do minimum. Potem wycieczka więc tyż, ale teraz już wróciłam i pora mi się zabrać za siebie, nie? :D zwłaszcza że mi tumblr umarł a to smutne xD
Tak więc mam w mózgu pomysł na doodla, miał być pod WASP ale się teraz zorientowałam że ma niewiele z czerwienią wspólnego więc... well then, trzeba będzie wrócić do punktu wyjścia... Ale to nie ważne XD W każdym razie sb chciałam ogarnąć czy wg umiem jedną pozę narysować, przez przypadek skończyło się na wykolorowanym rysunku ups :vv Brak tła nie z braku chęci lecz czasu, skończone koło 1 w nocy BECAUSE SLEEP IS FOR WEAK i  jakoś nie chce mi się spać ostatnio??? Anyway..

Ref:
19d564462e43332fceb942a37b349d05.jpg

Szkic - dziwny moment jak jesteś fanką postaci przez pół swojego życia a jak przychodzi co do czego to nie umiesz go narysować?? Bo jet tyle wersji że weź się w tym połap??? XD Oparte na mieszaninie tego co widziałam w fanartach, prawdopodobnie niepodobne, ale to first try, się ogarnę później XD
tumblr_ornwdd7hfc1thop0so2_1280.jpg

Lineart - Yasss mam pióro again! XD Tylko się tnie mocno jak jest cieńszą stroną, ale shhh, jakoś sobie poradziłam~ ... yeahh XD jedyna rzecz która mnie trzyma dalej po beznadziejnym linearcie to to że mam zawyżone ego i wierzę że umiem to naprawić kolorami... hueh,,,
tumblr_ornwdd7hfc1thop0so1_1280.jpg

Kolorki - Chciałam żeby włosy i koszulka różniły się od spodni, ale wszystko musi być czarne więc próbowałam jakoś to z fioletowym zmieszać?? Na kartce obok wyszło okey, ale na rysunku samym w sobie już nie... Może dlatego że jedna kredka porządna, druga bambino? :vv xD
tumblr_ornwdd7hfc1thop0so6_1280.jpg
tumblr_ornwdd7hfc1thop0so5_1280.jpg
tumblr_ornwdd7hfc1thop0so4_1280.jpg

Skończony - at least for now, chyba że mu dorzucę jakieś to tło... XD
tumblr_ornwdd7hfc1thop0so3_1280.jpg
EDIT: Dorzuciłam tło i wygląda jak kartka urodzinowa (irl jeszcze bardziej, bo prostokątne), ale shh~ XD
tumblr_ornwdd7hfc1thop0so7_r1_1280.jpg

Ogólnie to nogi w tej pozie nie mają dla mnie sensu (why r they just disappearing??), ręka była trudna do narysowania, dłoń tym bardziej i dziwnie wyszła, ale przynajmniej jest :P Ja jestę na etapie cieszenia się z faktu że cokolwiek narysowałam XDXD

Mały bonusowy doodleł ze szkoły sprzed tygodnia, ten sam gościu bez refek,  prawdopodobnie najładniejsza rzecz którą mam w szkolnym brudnopisie :vv XD
tumblr_or1dqq5jic1thop0so8_r1_400.jpg

EDIT: 18.06.17 20:49

Dorzucam kolejnego Batboya do kolekcji, tym razem już nie Grayson a Tim Drake ^-^ Jako Red Robin, ponieważ pod WASPową "Czerwień"
część mnie za każdym razem jak mam zamiar wrzucić jakiś rysunek z nimi chce po krótce wytłumaczyć kim są bo wiem że żadna z was raczej nie wie?? Ale wam oszczędzę wykładów, he he he~ Xd

Dziwaczne proporcje to efekt irytacji innym failowanym rysunkiem.  I ogólnie to są do dopracowania, nogi totalnie nie wyszły, ale jako tako to pewnie jeszcze kiedyś zabłądzę w tą stronę... Czy tam przynajmniej bym chciała, anyway let's move on..

Suit ref:
efd9c97496b479bd5b80ca499eda5ba6--robin-outfit-batman-tattoo.jpg

tumblr_orr5mmQNcV1thop0so2_1280.jpg
tumblr_orr5mmQNcV1thop0so3_r1_1280.jpg
tumblr_orr5mmQNcV1thop0so5_r1_1280.jpg
tumblr_orr5mmQNcV1thop0so4_r1_1280.jpg

To pióro nie zdaje egzaminu i używanie go do lineartu jest bardzo męczące... Final thoughts? Nogi są źle, muszę nauczyć się rysować buty. Zapomniałam ust przez przypadek, rozwaliłam oko próbując je wyróżnić białym żelopisem. Czerwone linie tam gdzie normalnie by ich nie było nie wyglądają chyba tragicznie? Biały żelopis wyróżniający ciało od peleryno-skrzydeł-cokolwiektojestcomuzplecówzwisa chyba też okey?
Brakuje mi pomysłu na tło, jestem otwarta na sugestie~ Coś takiego prostego jak w przypadku Graysona wyżej tho~ XD

EDIT: Dorzuciłam również jakieś paseczki, nie jestem kreatywna sorry XD
tumblr_oruy8gaSqu1th8avpo4_1280.jpg


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#29 01-07-2017 11:17:56

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

A w sumie to wezmę go przerzucę do osobnego posta, bo teoretycznie nowy fandom i miejmy nadzieję będzie więcej artów, więc jak ma gnić przez odpowiedzi to niech przynajmniej niech się odróżnia od Batfamu~

29.06.17r

Po długim i bolesnym artblocku wreszcie udało mi się coś narysować, tuż po obudzeniu się, wciąż leżąc w łóżku, praktycznie się nie starając. Nie wiem czy powinnam się cieszyć czy być urażona, jako że nad rysunkami które wciąż chcę narysować męczyłam się godzinami i nic z nich nie mam, a pierwsza lepsza refka, pierwsza próba i przyzwoity sketch jakiegoś loosera :vv Jk, he's badass~

Ref:
MV5BMTUwNDE2MTk4NV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTkzNzExMzE@._V1_CR0,60,640,360_AL_UX477_CR0,0,477,268_AL_.jpg

Smol doodle:
tumblr_osbnljGske1thop0so1_500.jpg

Kto to jest?
tumblr_ora5voMatJ1spbd81o1_500.png
DC Comics, Constantine tv series, jeden sezon który prawie skończyłam oglądać. I like him way more than I would like to admit~

EDIT 1.07.17r

Some more doodles comin' at ya! Wciąż Constantine, wręcz dopiero się rozkręcam 8)) Zostały mi jeszcze dwa odcinki i robię ze sobą wszystko żeby ich nie oglądać bo mam świadomość że to już będzie koniec... Poza gościnnym występem w Arrow i prawdopodobnego wznowienia serialu w formie animowanej, za co trzymam kciuki bo come on! It's great! Anyway.. XD

*mój styl, rypnięte proporcje ale shh~ Chciałam machnąć cokolwiek gdzie jest ołówek+ czerwona kredka, cóż jest do tego lepszego niż gościu opętany przez demona?~ XD what the hell am i watching

ref: - Constantine tv series
tumblr_osbnljGske1thop0so6_r1_1280.png

doodleł:
tumblr_osbnljGske1thop0so3_r1_500.jpg


*pseudo-chibi, źle oczy więc cała reszta też wygląda źle~ XD
ref: Justice League: Dark
tumblr_osbnljGske1thop0so5_r1_1280.png
doodleł:
tumblr_osbnljGske1thop0so4_r2_1280.jpg

EDIT: 02.07.17r

Przestawiłam proporcje w SAI, przetraceowałam i poszkicowałam po doodlu wyżej, rezultat:

tumblr_osbnljGske1thop0so7_r1_1280.jpg

I w  kolorku:

tumblr_osbnljGske1thop0so10_r1_1280.jpg
tumblr_osbnljGske1thop0so2_r1_1280.jpg

EDIT: 10.07.17r

Protip, jak wam się będzie nudzić i tu zabłądzicie z chęcią komentowania, to pomińcie wszystkie rysunki i tylko dajcie znać co sądzicie o tym wyżej, skończonym porządnie i wg :P Bo jestem ciekawa, a reszta to komentarza nie warta, tylko do spamu bo... bo czemu by nie~ XD

*W kreskówce Justice League Action (gdzie wg ogarnęłam że on to on) Constantine zamiast papierosa ma lizaki, co jest z jednej strony sprytne a z drugiej zwyczajnie urocze :v XDXD
tumblr_osug9ldxkS1th8avpo1_1280.jpg

tumblr_osug9ldxkS1th8avpo4_500.jpg

*Nie pamiętam tytułów odcinków, kolejności ani dokładnie co się w którym dzieje, ale pamiętam że w trzecim odcinku Chas mu daje sok pomarańczowy :vv I jego reakcja jest cudna XD
tumblr_osug9ldxkS1th8avpo3_1280.jpg

Wg zawsze hejciłam ludzi którzy kolorowali kredkami na ołówek ponieważ guys to będzie brzydkie, szare i wg why would you do this. Zwłaszcza Sarze to wypominam. Tak więc ha ha ha ja, kiedy ostatnio z dorzucam do doodlełów z Constantinem kredki, bo całego mi się lineartować i kolorować nie chce, ale takie szare to nudne... XDXD

EDIT: 14.07.17r

Heh, na tyle rzadko rysuję cokolwiek dla ludzi na urodzinki, że jak już to robię to się teraz chcę pochwalić XD Jakoś zawsze się dziwnie czuję bo to kinda prezent więc takie emm?? nie będę pokazywać całemu światu prezentu który należy teraz do kogoś innego?? dlatego raczej na tumblra nie wrzucę, ale we are all friends here, winc behold! BDay doodles I've made for BD and Sara!(kinda) XD

*BD >U< WSZYSTKIEGO NAJLEPSzEGO. I don't care it's been days since your birthday, I'm still celebrating :v XD
Szkicu szkicu, bonustowo, gdyż czemuż byż nie? 8))
tumblr_ot36ovaCg71thop0so4_1280.jpg
Finished!
tumblr_ot36ovaCg71thop0so3_1280.jpg

*Sam, Ocek Sary~
doodeł który pokazywałam wczoraj na skype:
tumblr_ot36ovaCg71thop0so2_1280.jpg

dzisiejszy redraw:
tumblr_ot36ovaCg71thop0so1_1280.jpg

Tęcza jest zbyt mocna żebym umiała to ładnie ogarnąć w programie no poprawiania zdjęć więc... no XD
bonus, poedytowana alternatywna wersja, która służy teraz jako mój nagłówek na tumblrze i stronie na facebooku~
tumblr_ot36ovaCg71thop0so8_r1_1280.png

EDIT:  14.08.17r

~Płynnie przeszłam z totalnego artbloka, gdzie nie widziałam potrzeby w nawet próbowaniu podnoszenia ołówka w tworzenie na przemian w Wordzie i na kartce przerywane jedynie na rozmyślanie o tym, co tworzę~ XD Tak winc post po latach, ten będzie skarbnicą rysunków OCek, które dla odmiany zostaną wykorzystane w łopowiadaniu, które mam nadzieję że napiszę. Yay! XD

Oczywiście rysunki póki co to shit, bo się zaczęły jak neta nie było, więc im nowsza postać tym lepszy art, hueh XD (Wyjątek: wąż) ANYWAyyy:

*Wonsz-guy - a na imię Snyder A. Kallendrine-Eley i to jednocześnie najgorzej i najlepiej nazwana osoba ever XD
tumblr_ouowjcSrLg1thop0so9_r1_1280.jpg

*Rosanna Merydale - jeez christ, rysowanie dziewczyn jest masakrą ;--; Się nie piszę na fullbody xD Swoją drogą nie wiem czy to przez imię czy nie, ale nie mogę jej ogarnąć żadnego innego stroju jak jeden w którym narysowałam Rose z Doctora Who... Winc jestem otwarta na sugestie XD
tumblr_ouowjcSrLg1thop0so6_r1_1280.png

*Caroline Fenn - odkąd. ją. narysowałam. kojarzy. mi. się. z. Zed. z. Constantine'a. Może przez włosy, minę i jeżeli kiedykolwiek zrobię jej porządnego arta to będzie miała ciemniejszą skórę... Może przez coś innego... W każdym razie damn, ja nawet jak ocki wymyślam to kończą jako nie-celowe fanarty... XD
tumblr_ouowjcSrLg1thop0so1_1280.jpg

*Liam O'Neill - Jego profil uważam za sukces, zwłaszcza jak na doodla bez refek :v
tumblr_ouowjcSrLg1thop0so10_r1_1280.png

*W języku angielskim brakuje fajnych imion zaczynających się na "Wo" lub "Ol"(z wyjatkiem Oliver, ale to już BD zajęła :v XD), winc to jak ten gościu będzie się nazywał jest jeszcze work in progress~ (Chyba że ktoś z was znajdzie nazwisko na F pasujące do imienia Worren, to wtedy mogę to odhaczyć :v) Póki co ma nick WoLF.
Anyway tak jak Caroline jest nieświadomym fanartem, cechy miał napisane wcześniej i jak mi go przyszło narysować to skończył wyglądają bardzo podobnie do mixu Markipliera z Craigiem Cahnem (z DDADDS) może dlatego że to oglądałam ostatnio.. ale heck it, zostawiam go takiego bo jest cute XD Przynajmniej będzie mi się go miło rysowało w przyszłości XD
tumblr_ouowjcSrLg1thop0so2_1280.jpg

17.08.17r

~Well, ogarnęłam że jak usuwam posty to mi je usuwa z licznika na dole strony, a to dobrze! Znaczy to że będę sb tu spamić i tylko potem przeklejać wszystko do posta wyżej, na który nikt nie chce odpowiedzieć (teraz to w sumie pewnie i tak zbędne, zwłaszcza jak tam pseudo-arty z Constantinem są i wg...) i w ten sposób przynajmniej będzie się wydawało, że wątek jest aktywny! Yay~!

Anyway - Cassidy aka irlandzki wampirek na dragach z serialu Preacher

*profil
tumblr_ouujjrIpNH1th8avpo2_1280.jpg

*whatever this is~
tumblr_ouvvzir8Ag1thop0so4_1280.jpg
+ ref, so I know how bad actual piece looks in comparison
joseph-gilgun-poses-for-a-portrait-in-the-getty-images-sxsw-portrait-picture-id518080340?s=594x594

... Ogólnie to pierwszy sezon jest taki neeeeh i się ciągnie w nieskończoność, a drugi się zaczyna od "Roadtrip!" i pościgiem samochodowym policji za głównymi bohaterami z tą muzyczką w tle -> https://www.youtube.com/watch?v=rVxcwe7EcaY I teraz nie mogę się tego pozbyć z mojej głowyyy and it's driving me frickin INsAnE. XDXD

Edit: 18.08.17

*kolejny profilo-podobny, ale gorszy~
tumblr_ouujjrIpNH1th8avpo4_r1_1280.jpg

EDIT: 1.09.17

Emoji Challenge z tumblra:
tumblr_og6opfTT1O1t44h0lo1_540.png

*B2 Jesse Custar (Preacher)
tumblr_inline_ovk84qLRac1skp4kg_1280.png

*E2/C3 Markiplier + Craig (Dream Daddy)
tumblr_inline_ovm84jFq5w1skp4kg_1280.png
tumblr_inline_ovm84szraz1skp4kg_1280.png

2.09.17
*A2 Constantine
tumblr_inline_ovnuvb5fDM1skp4kg_1280.png
tumblr_inline_ovnuvtQ7xE1skp4kg_1280.png

3.09.17
*A1 Oliver
tumblr_inline_ovprxgFIzz1skp4kg_1280.png

4.09.17
*D2 JackSepticEye
tumblr_inline_ovrt711UVk1skp4kg_1280.png

Ahhh, uwielbiam spamić sama do siebie w martwym wątku... Lemme know when it'll get annoying~

5/6.09.17
Pierwsze próby narysowania mrocznej wersji Andy'ego!
tumblr_ovuj1asdJY1thop0so3_r1_1280.jpg
tumblr_ovuj1asdJY1thop0so4_r1_1280.jpg

Pirwszy oficjanly doodleł Vandiego~

tumblr_ovuj1asdJY1thop0so2_500.jpg

Bardziej ogarniety szkic:
tumblr_ovuj1asdJY1thop0so1_1280.jpg

I zabawa z kolorami/alternatywnymi detalami:
*Osobisty fav, większość z tego zostanie w końcowej wersji + tęcza i czarny jako color scheme

tumblr_ovvhqaGQWq1th8avpo2_r1_1280.jpg
*Zbyt pseudo-wiktoriańskie, zostaną kolory na zmianę w butach i spodnie tho
tumblr_ovvhqaGQWq1th8avpo3_r1_1280.jpg
* Mostly for fun really. Kinda to lubię, zwłaszcza przypinki, rękawiczki i rogi, ale nie będzie działać z resztą stroju więc raczej nie przejdzie..
tumblr_ovvhqaGQWq1th8avpo4_r1_1280.jpg

7.09.17

*Porażka anatomiczna, kolejna z wersji Vandiego.... Część mnie chyba się pogodziła z tym że nigdy nie zdecyduję się na jeden wygląd tego losera i po prostu traktuję różne wersje jak skiny w grach.... ta by się pewnie nazywała Venom czy coś...
tumblr_ovuj1asdJY1thop0so5_r1_1280.jpg
(also tatuaż z googla, kinda cool, pewnie ogarnę jak go lepiej rysować i może zostanie...)

*Showmaster! Closest to what I intended for him, looks kinda cute...
tumblr_ovuj1asdJY1thop0so6_r1_1280.jpg

27.09.17r

YO. Przedpremierowo (aka zanim zawita na innych soszjal medja) rysunek który dosłownie własnie skończyłam i szczerze? I'm kinda proud~ XD

Zrobione jako request na czyjeś urodziny, "Anti(septiceye) trzymający ręce w kształcie serca z czapką Chase'a i frustracją na twarzy i "It's me" in bg"

Tak winc pirwszy shit just to see if I got it right:
tumblr_owyfb7cTiq1thop0so7_r1_1280.jpg

I produkt końcowy:
tumblr_owyfb7cTiq1thop0so6_r1_1280.jpg

21.07.17r

... zbyt leniwa żeby pójść po kartkę i ołówek i machnąć coś na Daily Drawing, zamiast tego powlekła się niżej po kabla do tableta... Logic (y) XD

Made in Madibang Pro (y) Jeden z trzech rpogramów (to, Kirita chyba i PS którego wciąż nienawidzę) :v

tumblr_oy6te3IvI71thop0so2_1280.png
tumblr_oy6te3IvI71thop0so5_1280.png

Oraz szkic Rosefincha:
tumblr_oy6te3IvI71thop0so4_1280.jpg
i próba podkolorowania go w tym samym programie (jako rozgrzewka przed Vandim, don't judge me I have no idea what i'm doing xD)
tumblr_oy6te3IvI71thop0so3_1280.png

As close to actual concept art for him as I'll get... XD

22.10.17r

Sheety skeetch, nie wiem jak zrobiłam tentego z lineartem ale wygląda cool XD

tumblr_oy6te3IvI71thop0so7_r1_1280.png

23.10.17r

tumblr_oy6te3IvI71thop0so8_r1_1280.png

I dwa inne z późniejszych dni, takie tam dziadostwa~

tumblr_oy6te3IvI71thop0so9_r1_1280.png
tumblr_oy6te3IvI71thop0so2_r1_1280.png


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#30 30-10-2017 23:57:23

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

30.10.17

Rysunek na którym przegrałam Inktober, redrawnęty z chęci odwrócenia swojej uwagi od końca tygodniowej wymiany z Ukrainą, na A4~
tumblr_oynfpcqSQs1th8avpo1_1280.jpg
tumblr_oynfpcqSQs1th8avpo3_1280.jpg
tumblr_oynfpcqSQs1th8avpo2_1280.jpg

Bardziej ogarnięta wersja werewolf!Andy/Wolfganga - bandana z czachą, halloweenowe naszywki na ramię, łańcuszki, koszula, buty z futerkiem i puchata fryzura oraz trochę futerka na twarzy :P Oraz pseudo tło, o którym opinia byłaby zacna!~ XD


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#31 21-11-2017 20:15:28

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

21.11.17r

... Update? XD

*Thor: Ragnarok - Loki
tumblr_oyynivqdpz1th8avpo3_1280.jpg
tumblr_oyynivqdpz1th8avpo1_1280.png

... Okey, uwielbiam nowy hełm Lokiego, nie podoba mi się jego nowy strój (w filmie, a fanartach wygląda okey). A cały film... Szczerze mam mieszane uczucia - w kinie się bawiłam extra, 10/10 i wg, jak wróciłam do domu to zaczęłam się nad tym zastanawiać i im więcej myślałam tym mniej mi się podobał więc... Przestałam myśleć :v Heck this, 9/10, I had fun? Yup, so in my book it's a good movie. Also końcówka to Star Trek 2009. Zwłaszcza że Star Trek 2009 zaczyna się od Chrisa Hemswortha przejmującego siedzenie kapitana i wlatującego w znacznie większy statek. Just sayin :vv XD

*"Loki and the Loon"
tumblr_oz45y5bHov1th8avpo1_1280.jpg

... Spędziłam ciężkie godziny kopiując rysunki z oryginalnego webcomicsu, logicznym jest więc zfanartowanie go cztery lata później, nie? XD

*No ref sheet doodles from school that I actually like~
tumblr_oz5om6vYU51th8avpo3_1280.jpg

*OH BOY INTO HELL-HOLE OF A FANDOM WE GO!! - Supernatural
tumblr_oziuj44MKI1th8avpo1_1280.jpg
tumblr_ozqc02h8Sj1th8avpo2_1280.jpg

W drugim miałam dobrze narysowane usta i oczy to OCZYWIŚCIE ZMAZAŁAM i było piknie lekko wycieniowane TO ŻEM PRZYCIEMNIŁA i jest sheet ale whatev. Dean Winchester (y) when I started watching this show I expected it to be more supernatural creature hunting than emotional drama but hey I don't complain. i live for brotps and this one is not only literally a BROtp but also quite lovely in an angsty way :vv #headcanonsztumblrasąthebesttho XD

... Yay xD Współczuję komukolwiek kto kiedykolwiek stwierdzi że chce skomentować cokolwiek z tego co jest wyżej... Just... Good luck m8... XD


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#32 27-11-2017 20:29:22

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

Mur supyrnyturyl yayyyy

* Dean
tumblr_ozvmqcjJvk1th8avpo1_1280.jpg
tumblr_ozxc7utqNA1th8avpo5_r1_1280.jpg
tumblr_ozxc7utqNA1th8avpo9_r1_1280.jpg

*Sammy
tumblr_ozvmqcjJvk1th8avpo2_1280.jpg
tumblr_ozxc7utqNA1th8avpo7_r1_1280.jpg
Lubiem robić tło z literek w dziwnych kształtach, heh :v Akurat tutaj jest słabo, "Brainz!" czy Antiseptic z którego to się wzięło chyba wyszły lepiej... Ale still, fun!

*Jared Padalecki (aktor grający Sama  C: Czyli ten co wyżej, tak z 10 lat później :v)
tumblr_p037tkdcoK1th8avpo2_1280.jpg
This is my fav. He looks like a princess hence the lil crown xD

Wip
tumblr_p037tkdcoK1th8avpo1_1280.jpg

Bardziej uproszczone pod 'mój styl', włosy są nahhh ale shh xD
tumblr_p037tkdcoK1th8avpo4_1280.jpg


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#33 02-12-2017 12:04:14

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

Update!

*Luci! //wiesz że coś z tobą nie tak jak używasz zdrobnienia mówiąc o szatanie.. dzięki supernatural za rozwalenie mojego kodu moralnego xD// Nawet go jakoś strasznie nie lubię, chociaż teraz jak go nie ma to jakoś tak go brak, ale ten doodleł jest chyba moim ulubionym ze wszystkich ostatnio machniętych XD
tumblr_inline_p08kwr7Eq41skp4kg_1280.png
tumblr_p0a8r2IJIi1th8avpo3_1280.jpg

*No i kontynuując tradycję, coś na forum zanim pojawi się na tumblrze - wykolorowany szkic Jareda
tumblr_p037tkdcoK1th8avpo1_1280.jpg
tumblr_p08ktiZKlp1thop0so7_r1_1280.jpg
...Nah. Włosy wyglądają masaktycznie sztucznie, zwłaszcza że grzywka była wymazywana bo zwyczajnie sb z tym poradzić nie mogłam, ale patrząc na to że jest na szkicu to w sumie i tak się dziwię że jakoś wygląda :v Rynka thy byst :v

*Castiel szkicnięty w digitalu, nie miał być kolorowany ale hey internet się zacinał :v Plus teraz się zorientowałam że zapomniałam zapisać samego szkicu... fudge...
tumblr_p08ktiZKlp1thop0so6_r1_1280.png
tumblr_p08ktiZKlp1thop0so3_r1_1280.png


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#34 13-01-2018 15:10:53

Bratnia Dusza
Dworski Duszek
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 125
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 39.25
Windows 7Chrome 63.0.3239.132

Odp: ~*Forever WIP*~

Mam nadzieję, że nie obrazisz się, jak obrzucę komentarzem tylko garstkę rysunków zamiast wszystkich bo trochę tu tego jest xD C:

Wpadło mi w oko i strasznie mi się podoba lineart Andy'ego w którym kolorki ładnie przechodzą w inne odcienie C: Błagam, powiedz, że zamierzasz to dokończyć, wykończone wyglądałaby jeszcze lepiej *u*
Mega mi się podobają też te mega realistyczne portreciki :D Są naprawdę dobrze zrobione i miło się na nie patrzy C: Plus punkty ode mnie za napisy, które robisz jako tło, bo dają genialny efekt i podoba mi się ten styl w którym piszesz C:
Pan Lucyfer też zacnie wygląda 8) I woah, jaki skok między szkicem z skończonym dziełem *^*

W skrócie? Świetna robota Wilczku :D I cieszem siem, że digitalujesz czasami, bo to też ci fajosko wychodzi :D Czekam na więcej artów, żeby obrzucić je komplementami&krótkim komentarzem i mieć na co patrzeć 8)


Rock 'n' Roll, Buckaroo!

Offline

#35 17-01-2018 21:45:45

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

OMG KOMENTARZ!!
Człowieku, ty nie masz pojęcia jak ja się cieszę, że widzę tu avek, który nie jest mój :v //Znaczy się jest mój, ale posłujesz sie nim ty i mówisz ty wiec... You know what I mean :v//

UuuuuUuu, serio? Ten sheet rysowany na szybko? XD Okey, if you say so... Póki co tableteł nie działa i nie mam nieco siły się z nim dręczyć, ale zanotowane :D Zobaczymy co da się z tym zrobić 8)) //A wg przez przypadek ogarnęłam jak to zrobiłam, tak teraz, z parę miesięcy później... Warstwa nad lineartem na clipping i gradien :vv #bravoja XD//
>UU< Ja szczerze to się gubię które z nich wg mogą być uznane za realistyczne... Jako że oczy zawsze są stylizowane, więc w sumie??? Idk, nie umiem rysować oczu ;--; Takie głupie, wszyscy zawsze bazgrają po marginesach same patrzałki, a jak trzeba to się nie da XD
Dzięki! :D Uwjelbiam robić te literki >u< Nadużywam to (jak kółek), ale shh XD Ten styl to wg totalna improwizacja, jakbyś ty widziała ile z tym może być mordęgi... XD
  Widać że mi się nudziło, nie? XD

Awww >u< Czekać długo na więcej nie trzeba, na porządne to zupełnie inna rozmowa tho... W ramach utrzymywania wątku względnie na bieżąco zarzucam sketchdumpem, na coś przyzwoitego, żeby było co komentować to trzeba będzie poczekać :v Mam pomysł na WASPa tho, więc to może już niedługo 8))

tumblr_p2pt672WUO1thop0so3_540.jpg
tumblr_p2pt672WUO1thop0so2_540.jpg

tumblr_p2rob8IHHB1th8avpo1_540.jpg
tumblr_p2rob8IHHB1th8avpo2_540.jpg

*Halbarry
tumblr_p36khfhjap1th8avpo2_540.jpg
tumblr_p36khfhjap1th8avpo1_540.jpg
tumblr_p36khfhjap1th8avpo4_540.png

Ostatnio edytowany przez Willczek (26-01-2018 23:34:18)


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#36 28-01-2018 22:04:24

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

*WIP do rysunku Rosefincha. Chcem go machnąć w stylu komiksowych okładek, co na pewno się nie uda i skończy jako zwykły doodleł ale... no... jak go wg dokończę to zadowolona będę :v

tumblr_p3a7t2sfy51thop0so1_540.jpg

Wiadomość dodana po 21 h 52 min 15 s:
*every superhero needs supervillain(s) to fight with, sooo... Concept dump pod Jonasha von Brandt aka Lordablaze C: Szczerze, to początkowo miał być liderem takiej pseudo-Ligi Sprawiedliwości, jak mu zaczęłam pisać backstory to się nagle zły zrobił, a im dalej brnęłam tym bardziej go lubię, więc teraz jest tak na krawędzi XD

tumblr_p3bw4wq7Ez1thop0so1_1280.jpg


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#37 30-01-2018 22:56:22

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

*HELL YEAH!! Skończony Rosefinch *---*

tumblr_p3dwiy0eNW1thop0so2_540.png
tumblr_p3dwiy0eNW1thop0so1_540.png


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#38 03-02-2018 23:26:09

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

Stormeł chciała kiedyś, żebym machnęła coś watercolorkami i tak to ze mną zostało na lata... Teraz maniakalnie wręcz oglądam speedpainty Danici Sills, więc siłą rzeczy się zaczęłam interesować...
Nie mam pod to papieru, nie mam wodoodpornych cienkopisów i nie mam nawet pędzli przyzwoitych, ale shh. Tak totalnie na próbę pobazgrałam tym po jakimś ołówkowym szkicu~
tumblr_p3lesjwcqC1thop0so3_540.jpg
+kredki i biały żelopis (w końcu mam nowy!!)
tumblr_p3lesjwcqC1thop0so1_540.jpg

...welp... Uczucia mieszane, bo męczyć się nad tym nie męczyłam, kinda fun mimo że czas spędzony znacznie dłuższy  niż możnaby pomyśleć (chociaż strzelam że jakbym miała plan i lineart czy chociaż porządny szkic to byłoby szybciej).  Nie mam pojęcia co za papier używam, bo to tylko jakieś luźno leżące kartki, grubsze od normalnego. Falują się mniej niż drukarkowe, na skanach tego wg nie widać co dobrze, ale od wycierania nadmiaru wody papier zaczyna się zcierać... Nehhhhh, nie wiem co robie XD Powinnam obejrzeć tutoriale o tym zanim się zabrałam za rysowanie, ale to nie po mojemu, więc oto jak kończymy xD

Jutro się wezmę i spróbuję może coś porządniejszego tym machnąć. W duchu dziękuję za WASPy, bo parę zaległych, a nie ma nic lepszego pod nowe medium niż losowe prompty~


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#39 04-02-2018 00:49:01

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 58.0

Odp: ~*Forever WIP*~

kurczę, nawet villiana dopracowałaś, a ja nadal nie mam nic pod Łysą XD chociaż właściwie imię jej wybrałam, ale potrzebne będzie nazwisko + pseudo, więęęc jestem daleko w tyle X D

o okładce już wspominałam że wygląda bardzo stylowo i sama poważnie rozważam coś podobnego :D i villian ma fajne wuosie, jak makaron XD kerwa, w sumie z twarzy trochę wygląda jak ja XDDD CHCESZ MI COŚ POWIEDZIEĆ WILQU? : v XD wg mnie na skolorowanie i ogolnie taką większą uwagę zasługuje szkic z książką, prawy dół, wygląda obiecująco ^^

AAAAA AKWARELEEE PO 3 LATACH XDDD
nonono, wygląda bardzo ładnie, ale mało akwarelowo, pewnie przez papier i skalę, gdybyś machnęła coś z lineartem, na 250 g/m^3, to byłoby super :D wersja z highlights wygląda szczególnie dobrze, właśnie to jest ważne w akwareli, żeby białe miejsca zostawiać, no inaczej obraz jest za cięzki (widac w pierwszym, że czegoś brakuje) w każdym razie, aprobuję i liczę na WASPy w technice wodnej farby ;))

przy okazji, ogłoszenia parafialne:
patrz, komentuję :D po pół roku ale zawsze :D ciekawe czy uda mi się utrzymać passę (pewnie nie) ale bądźmy dobrej myśli ;))
i co do dyskusji o superheroes, well mój koncept ma sporo dziur, napiszę nowy w wolnym czasie, dobra? może nawet jutro, ostatni dzień ferii heh
i ostatnia rzecz, może być następny WASP "Estetyka"? mam dawny pomysł na kawałek sztuki, ale sama się nie zbiorę żeby go machnąć, a z WASPem jakoś sprawniej idzie xdd w sumie łatwy temat, każdy realizm-półrealizm w paselowej/skontrastowanej tonacji się nada, szczególnie że jak kiedyś pytałam Mikasy, to pod aesthetic można wrzucić w s z y s t k o ;))


w t e m

Offline

#40 10-02-2018 23:59:41

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

XDXD Uuuu, siem nie mogem doczekać 8)) Wisz, u mnie dopracowanie postaci jest na tej zasadzie, że owszem, KP ma, ale historii faktycznej pod niego nie będzie :v U cb strzelam, że byłoby na odwrót :v XD

Again, czekam 8)) Nawet nie wiesz jakbym się jarała, że cię ja do czegoś 'zainspirowałam' dla odmiany :v XD
...A to może być przypadkowa inspiracja, bo jak próbowałam machnąć arta na twój B-Day to machnęłam parę pseudo-szkicy twojej twarzy, możliwe że coś z tego się przedarło do późniejszego rysunku XDXD

Może też dlatego, że to ja się nimi posługuję? :v  Człowieku, ja ci już mówię, że na prawidłowo zrobione akwarele z mojej strony to nie masz co liczyć, raczej męcz BeDełka, bo widzę że żeśmy się obie w tym samym czasie za to zabrały xD Ja będę nadużywać warstw i zapominać o jasnych plamach, przy założeniu że wg tknę to jeszcze, bo póki co to się nie mogę zebrać XD
Znaczy się pirwsze było tak o, na próbę, więc powiedzmy że jak faktycznie będę miała plan to mogę spróbować zrobić bardziej przyzwoite, ale still... Męczę mamę żeby mi załatwiła ten papier i cienkopisy, ale wątpię żebym coś z tego dostała w tym stuleciu, więc raczej szykuj się na oglądanie masakry losowych kartek technicznych farbą na szkicu bardziej niż 250g/m^3 z lineartem... Heh XD

Heyo! Miło cię tu zobaczyć 8))
Twój ostatni, mój pierwszy! Znaczy się dzisiaj, bo w sumie to ci odpowiadam z mocnym opóźnieniem... Brak chęci do kontaktu, zwalam winę na szkołę i zmuszanie mnie do nawiązywania konwersacji z losowymi humanoidami, eghh :v
M8 NIE PYTAJ SIĘ MNIE TYLKO TO USTAW I JEST, OD TEGO MASZ PRAWA ADMINA, HALO. Nie ogarnęłam się i nie zmieniłam, uznajemy ze było czy dajemy to na przyszły tydzień?
Yeah... Znaczy się twoje wszystko, u mnie w pracach estetyki jest tyle co nic, więc wiesz :v Chociaż akurat myślałam nad tym i chyba mam plan. Nie wydaje mi się żeby to wyszło, ale... zobaczymy..

Anyway, żeby nie było. to łobrazek!
Szkic Rosefincha na podstawie tego:
tumblr_p3yfmifa8p1thop0so1_500.jpg

*
tumblr_p3udf2VXEB1th8avpo1_400.jpg

*Kolorki gratis
tumblr_p3udf2VXEB1th8avpo2_540.png

Miałam z tego robić full digital arta, ale szczerze to mi się nie chce xD Te kolorki dorzucone na górę wyglądają nie najgorzej, tło powinnam przyciemnić i byłoby lepsze, ale shh xD Swoją drogą ten post jest dziwnie popularny i na tumblrze i na DA... Nie mówię że się nie cieszę, bo mi się wyjątkowo również podoba, ale... Why?? XD

Wiadomość dodana po 20 h 54 min 51 s:
Dybra, efektem dzisiejszej zabawy Photoscape jest z pięć montaży obrazków i tak... Na Tumblra nie wrzucę, bo nie moja działka (+prawa do obrazków??) i  wybitne aesthetic to to nie jest, ale jak już zrobiłam to się podzielę, nie? :v Zamiast spamić WASPa to zarzucę tutaj xD

* Pirwsze z Rosefinchem
tumblr_p3yfmifa8p1thop0so2_r1_540.png

*Pirwsze z Andy'im
tumblr_p3yfmifa8p1thop0so4_r1_540.png

*Drugie z Rosefinchem:
tumblr_p3yfmifa8p1thop0so5_r1_540.png

*Pierwsze z Vandalem
tumblr_p401cydxs61thop0so4_540.png

*Drugie z Vandalem
tumblr_p401cydxs61thop0so7_r1_540.png

*Bezosobowe 1 (ale kinda Vandi :v)
tumblr_p401cydxs61thop0so2_540.png

*Bezosobowe 2 (ale też kinda Vandi. Ispirowane nim, ale nie jako tako pod niego... Idk XD)
tumblr_p401cydxs61thop0so3_540.jpg

CC: Nie że coś, ale to jest uzależniające, więc o ile nikt mnie nie zrypie to się będę dalej tym bawić... Muszę tylko więcej Andy'iego/Rosefincha/Vandala narysować, żeby nie był jeden i ten sam rysunek w kółko.... Zawsze jakaś motywacja, nie? XD

EDIT: Chciałam jeszcze coś niebieskiego zmontować, ale że nikt ode mnie błękitny nie jest, to pożyczyłam do testu Oliverka. Mam nadzieję że się nie obrazisz BeDe za używanie twojego uroczego ocka w taki nieudaczny sposób CC:

*1
tumblr_p401cydxs61thop0so5_r1_540.png

*2
tumblr_p401cydxs61thop0so6_r1_540.png


Plus żeby nie było że brak wkładu własnego, to jeszcze doodleł pod WASPa, do redrawu, no ale shh~
tumblr_p3zuraxuZJ1thop0so3_540.png

EDIT~

Syreł mnie dzisiaj wytargała z pokoju w ramach wspólnego rysowania, to wywlokłam ze sobą stare farby. Okazuje się że tata kupił w biedrze jakiś zestaw do akwareli (farby w tubkach, pędzle, jakieś szpachelki wg what the hell xD), więc JAK DOSTANĘ TEN PAPIER I CIENKOPISY to się pobawię na pewno xD
A póki co to heyyyy, szkolne plakatówki, yay! Nie nadają się na takie te moje małe doodle,ale żeby nie było to spróbowałam. Nawet spoko, kto by pomyślał że takie farby sprzed 6 lat wciąż działają~

tumblr_p41v0mExXG1thop0so2_540.jpg
tumblr_p41v0mExXG1thop0so1_540.jpg
Sidenote, kredki i cienkopisy na tym nie działają.

Plus heyy, Vandal! Ponaprawiam to i pójdzie pod akwarele, bo coś porządnie(j) mi pasuje pod to spróbować. Może nawet jeszcze dzisiaj skończę, kto wie. Wtedy będzie mnie boleć później jak dostanę ten papier, ale shhh xd
tumblr_p41v0mExXG1thop0so3_r1_540.jpg
//low-key proud of it, jak poprawię to będzie 100%proudofit xD//

*Kinda poprawione? Not really, bo teraz jak porównuję fragmenty z tym 1st to tamto wygląda lepiej?? Ughh, Syr mi zwróciła uwagę że oczy są dziwne, goddamn xD Wg nie wiem czy wolę go z otwartymi czy zamkniętymi oczami... Bo niby te drugie łatwiej, ale mówimy tu o farbkowaniu, więc w sumie tak czy siak będzie masakra xD
tumblr_p41v0mExXG1thop0so4_r2_540.jpg

*Poprawiono-poprawione, ready to be completely destroyed w/ watercolors... Jutro, bo już się późno robi, a sobie obiecałam że nie rozreguluję totalnie wewnętrznego zegara, bo chodzenie spać po 2 jest bez sensu xD
tumblr_p420mhCJUQ1thop0so2_r1_540.jpg

Ostatnio edytowany przez Willczek (12-02-2018 22:26:16)


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#41 13-02-2018 18:38:04

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

*Inverted wygląda lepiej, hueh
tumblr_p420mhCJUQ1thop0so3_r1_540.png

*Digitalized wygląda gorzej
tumblr_p420mhCJUQ1thop0so4_r1_1280.png

Jak normalnie cierpię na nadmiar pewności siebie lub podejście do życia które cechuje nadużywanie słowa "whatever" o tyle jak sb myślę o dźgnięciu tego farbami... ;--; Goddamn, chciałabym żeby miał jakiś porządny art, a nie...


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#42 14-02-2018 23:44:24

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

tumblr_p45s8nEssU1th8avpo1_r1_540.png

HELL YEAH.


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#43 16-02-2018 18:40:23

Storm
Magnat Morderca
Skąd: Północ
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 162
Gwiazdki:
Bieżące punkty: 51.75
Windows 7Firefox 58.0

Odp: ~*Forever WIP*~

w dupe jeża, troche sie tg porobiło xdd anyway, zasuwam z odpowiedzia teraz, mam dzisiaj posiedzenie przy "herbacie" i jutro moge być do niczego X"D
poza wygląda bardzo ładnie i dynamicznie, ale jak teraz widzę refkę, to szkoda, że nie zachowałaś perspektywy zbliżenia kamery i Andy wydaje się lecieć gdzies w oddali, a Superboy blisko widza :p wygląda bardzo efektownie, i myślę że warto by było machnąc i taką prackę, bo np perspektywą na pseudookładce byłam zachwycona : D
aesthetiki tez ładnitkie, w sumie nie spotkałam na moich podróżach po tumblu akurat takich kolorystycznych, ale w sumie jestem w stanie sb je wyobrazić :D drugi z Andym wypada wg mnie najsłabiej, bo Andy ginie wśród reszty zdjęć; jestem świadomie że taka mogła być koncepcja, ale mimo wszystko ten pierwszy jest okazalszy :D i dlatego tez reszta bardziej przypadła mi do gustu :D
sen wygląda przekozacko z takim fajnym sennym kolorowym, półmagicznym tłem, jedyne do czego by się przyczepiła to niedokładność, uważam że biorąc rys na warsztat do wyblendowania i highlights wyszłaby wybitnie przyzwoita praca C:
drugi szkic akwarelami wypada tak jak profil Andy'ego, o którym pisałam ostatnio, więc nie będę się powtarzać :p
na szkicu Vandala widac bardzo wyraźnie twój progress w kresce, jest teraz taka czysta i wylineartowana że aaa podoba mi się :DD szczególnie że ostatnio wpadłam na twojego insta (link jest na górze tej strony wątku :p) i widze wyraźnie Twoje postępy, także szanuję af ^^
wg mnie inverted wygląda tak samo, albo nawet i gorzej, no i jednak aestetiki lepiej się prezentują z kontrastami, ten ze szkicem jest za ciemny i przez to 3 zdjęcia po lewej nie pasują do koncepcji, gdyby był wycieniowany i miał jakieś plamy kolorów to jeszcze spk, ale tak... te zakwarelowane możesz zastetikować :D
digital wcale nie wygląda gorzej, ma fajną fakturę i zimne barwy na skórze, no i bardzo ładne kontrasty z czerwienią :D
AW YEAH akwarela świetna :D włosy i korona wyglądają na estetyczne, a na skórze widac fakturę, co nadaje charakteru pracy, no i tło fajnie się komponuje c: czekam na więcej akwarel, mam nadziej że będą :D


w t e m

Offline

#44 23-02-2018 01:20:57

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

Yeah, pomińmy fakt że ja totalnie nie kumam tej perspektywy, łącznie z faktem że najzwyczajniej na świecie jej nie zauważyłam i nawet nie umiałabym nazwać ;V
... Wait, tam jest jakaś?  Uwielbiam być tą co to namalowała i tą co ma znacznie mniej pojęcia co tam właściwie jest, heh xD

...Wait, to są jakieś inne? xD Moje ulubione to te dwa pesudo pod Vandala i nie że coś, ale się wezmę zbiorę i je na tumblry chyba wrzucę bo... Bo tak xD Opowiadanie co chcecie to no way, ale jakąś losową zbitkę zdjęć sure, why the hell not? XD

Again, coś czego nie pojmuję, bo wg mnie w nim nie ma totalnie nic  wartego uwagi? I mean twarz była spk, ale w sumie szkic a nie to co jest, reszta meh, tło jakieś takie losowo puste byle żeby nie białe i no... Idk, ironia, nie? XD Zazwyczaj było na odwrót, ja się jaram własnym artem a ty mnie na ziemię zrzucasz, heh xD
M8, to był doodleł tak-o na zabicie czasu, szczerze to tam by pasowało od poprawy anatomii zacząć, drugiego skrzydła/drugiej ręki/nie skręconego karku i innego kąta ułożenia ciała bo... No. Nie ważne, w każdym razie blendy i highlighty to nie jedyne co by tam trza było dorzucić :v

Jest czysta i "wylineartowana" ponieważ jest bazą pod akwarele.  Teraz w sumie mi lekko dałaś do myślenia, bo w sumie to mogę ten środkowy szkic wycieniować, jako że po nim malować nie będę... Ale też czwartej wersji tej pracy nie będę wrzucać, więc neh xD
Anyway wracając - mnie lineartowanie zawsze chyba będzie irytować, więc... Cieszem się że ci się podoba, pewnie to jeszcze nie raz zobaczysz bo akwarelki jeszcze używać będę ;P

Będą, będą, jak papir zdobędę. Męczę mamę od miesiąca, oczywiście skończyło się na darciu więc walić to, jutro lecem do galerii zobaczyć co mają. Ten na którym teraz malowałam był w sumie extra, szkoda że luźne kartki i nie mam pojęcia co to była za gramatura... Ale blok techniczny jakiś, jutro siem rozejrzem...

A póki co to Farby Plakatowe #2:

messing_around_with_old_poster_paints__d_by_hellzelian-dc3zrxg.png

Powód? Chęć pomasakrowania czegoś bez wysokich wymagań co do jakości produktu końcowego ze względu na frustrację spowodowaną tumblrowym requestem,

I ogólnie to... Nie wiem, przesadzam chyba, ale po prostu miałam taki dziwny vibe z tego wszystkiego? W sensie...  Zerknijcie sb na blog tej osoby, fragmenty RP które pisze i ogólnie posty tekstowe... Plus tak o, jako że mi się nudzi to zarzucam fragmenty konwersacji... To illustrate my point? Idk, skip this part xD

1)
Prote...: "Do you take art requests?"
Willczek: "Yup, what can I draw for ya?"
P: "I'll tell you in a bit"

To wyżej było w połowie stycznia. Yup, "a bit"...

3) Konwersacja przebiegła mniej więcej na zasadzie
P: Hey.
W: Heyo
P: What's up?
W: Not much, catching up on a tv show, you?
P: I'm alright. Just accepting my emotions.

Sorry, po prostu bawi mnie ten tekst xD Who the hell says that??? XD

4)
P: Maybe I might ask you for a draw request later today
W: Well,  after a month I suppose it would be good to know...

I'm salty, ok? xD

5)
P: [...]Not every artist would react the way you do. One artist seemed to not care about my problems, and only seemed to care about just getting the art out.
(I niby co ja mam na to odpisać???)

6)
[po jakiś 6 godzinach od pierwszej wiadomości tego dnia]
P: I'd like you to draw Klayson Lovison, my muse. That's all the info I'll give you, for now.
... WELL DZIĘKI ZA POTWIERDZENIE ŻE MAM NARYSOWAĆ JEDYNĄ POSTAĆ JAKĄ UŻYWASZ NA SWOIM BLOGU sama bym na to nie wpadła -,-
W: M8, if you wanna me to draw your character then you have to let me know how that character looks. So reference picture or description would be nice ;P
P: I'm quite aware of that. Thanks though. Klayson, my muse, says you're a mysterious girl.
I might have you, if you don't mind, draw your OC meeting one of mine.
W: ... Emm, still, how am I supposed to draw them if I don't know how they look? :P [...]
P: I'll show you the pic, bud. No worries.

...Like... what the hell?

7)
tumblr_p4kpz4KbF11thop0so3_r1_250.png
WHAT THE HELL.

No i do requesta samego w sobie, oto refka jaką dostałam: (teraz w drugą stronę ale shh, nie chce mi się obracać)
tumblr_p4kpz4KbF11thop0so2_540.png

Moje doodle:
tumblr_p4ils1Sjpu1th8avpo1_540.jpg
tumblr_p4ils1Sjpu1th8avpo4_r1_540.png

8)
P: You may leave it without being colored. There's some parts I like changed though. His hairstyle looks like this. Not my art BTW.

I OH BOY DOSTAJĘ NOWĄ REFKĘ ALE SUPER TOO BAD I DIDN'T HAVE IT BEFORE IF YOU WANTED A HAIRCUT THAT LOOKS WAY DIFFERENT FROM THE ONE ON THAT PICTURE YOU GAVE ME
tumblr_p4kpz4KbF11thop0so1_1280.png

To be fair powiedziałam żeby mi dał znać jak coś chce mieć zmienione jak będę kolorować, ale... asdfghjkl i know I'm supposed to be all cool and "ofc i can change it" bc it's not really that hard and I can make it in like 5 minutes ale... ale najzwyczajniej na świecie chcę to już mieć za sobą, więc... yeahhhh...

On the more positive note, dostałam requesta na Darkipliera w stylu tej akwareli z Vandim (tylko więcej ciała żeby miał rączki do trzymania laski Damie/ana) i normalnie asdfghjk YASS!! Merk is a pretty boi, I luv drawing him, Dark ma te niebiesko-czerwone efekty specjalnie and i luv dem tu i może się uda i to tyż akwarelką będzie *uu*


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#45 07-03-2018 14:21:17

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

Heh, uwielbiam czytać swoje expectations vs reality...

Tak więc zfailowany Dark Mark is too pretty i can't draw him

tumblr_inline_p4tio0ka8l1skp4kg_540.png

Poza tym to WASPowe doodle:
*Pseudo Pastel z Warfstachem

tumblr_p50mwjtnj41th8avpo1_540.png
tumblr_p50mwjtnj41th8avpo3_540.png

Ten z tłem ma gorszą jakość, bo był mocno rozciągnięty (jako że miałam go zrobić full-digital, ale się poddałam xD), sorry xD

*Ogień z Vandalem, Okularki z Oliverem i inne randomowe bazgrołki długopisami

oc_doodles_with_ballpoint_pens_by_hellzelian-dc56w2n.png
Bonus, szkic Olivera, zanim zmasakrowałam go na pseudo punka ::v //i tried ok? i don't face good right now xD//
tumblr_p54stcqT6L1thop0so2_540.jpg

*Jake z Resident Evil 6 pod temat Parasol

tumblr_p56nlbB5ZP1th8avpo1_540.jpg


Feel free to yell at me for messing up your pretty boy BD :v  Coś ostatnio mi padła zdolność rysowania twarzy, Jake wygląda dość niepodobnie do siebie... Mój Andy w sumie też, maski Rosefincha za nic nie mogę narysować... O Darku nie wspominając xD Ale przynajmniej Vandala jakoś daję radę, kto by pomyślał że on taki prosty do doodlania będzie xD


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#46 15-03-2018 21:53:40

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

Updateee~

Śmiszne, że Andy jest zrobiony na moje podobieństwo, Rosefinch to bardziej wyidealizowana wersja a Vandal miał być mrocznym alter ego... Czym samym  w sumie to jestem bardziej jerkiem niż myślałam, czymsamym bliżej mi bardziej do mojej własnej złej wersji niż oryginału, deodamnatus XD tak, mam fazę na przekleństwa po łacinie,  tacēte xD.

Bonus, mam fazę na rysownie go (patrz: pierwsza osóbka na której przetestowałam akwarele i długopisy), mimo braków jako takich pomysłów. Idkkkk, muszę się ogarnąć z czymś porządnym, na hiszpański mi powiedział że jak narysuję kogoś znanego to da mi 5 (ironicznie po tym jak tydzień wcześniej powiedział że jak jeszcze raz zobaczy że rysuję to mnie weźmie do dyrektora. I guess having Sara next to me magically changes everything, since everyone thinks of her as the artist and i'm just tha annoying one? XD Idk, works for me xD))...

ANYWAY, doodles:

tumblr_p5ndcjeqQo1thop0so1_1280.jpg
1) próbuję mu rozkminić bardziej casualowy strój. T-shirty są łatwe, reszta nie. To na górze chciałabym przerobić na pełnego arta czy chociaż porządny szkic, we'll see how that goes... //Also I have no idea if it's spelled "faccio" or "facio", internet says both?? Gonna go with single one tho...//

tumblr_p5ndcjeqQo1thop0so2_1280.jpg

Mam wrażenie że poiwnnam rysować więcej Rosefincha? W sensie wydaje się być lubiany, mimo braku faktycznego character sheeta i jako takich info, ale design się przyjął I guess? Problem w tym że dosłownie WSZYSCY go rysują lepiej niż ja, plus KaiJoAm już mu machnęła porządną galerię i... I nie umiem rysować skrzydeł + nie mam pomysłów + chciałabym go machnąć jakoś porządnie, ale my art skills are effin dead yo.

another uuupdateeee 18.03

tumblr_p5so48xCRh1thop0so1_540.jpg

tumblr_p5so48xCRh1thop0so2_1280.jpg
I traced the ref, still managed to fail his face, so tried to at least mess a bit with his outfit. I like his pants, may stay this way (the belts will get a purpose of holding a really cool magic dagger), shoes are like they were, jacket too (if you skip past the part where i failed to draw these tail thingies...). I also messed up the writing, yay me!!...

nje mogem siem tego pozbyć z głowy aaand I can't draw it either, but... Flocci non facio, right?

19.03

tumblr_p5ushtf3Lq1thop0so1_1280.jpg

Slightly better outfit ref? Wykolorkujem pewnie jtr, muszę tylko wysępić cienkopisy bo pióro jest nieco za grube na pirwszy lineart xD

tumblr_p5ushtf3Lq1thop0so2_540.jpg

some colored lil sheet that I messed up a lot but was bored enough to actually 'finish' ;v


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#47 20-03-2018 15:37:23

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

* Colored outfit ref . Idk what colors should his tail-thingies have,  były czarno-czerwone, ale wydaje mi się że za dużo czerwonego? Złote wydają mi się spk, ale musiałabym to narysować żeby sprawdzić.  Mogłyby być też po prostu czarne lub szare.. Albo białe z paskami jak te-te wyżej?... neh, too distracting. Alternatywnie mogłoby być może czarno-czerwone i wtedy buty będzie miał czarno-złote? jeez, jtr siedzę długo w szkole, muszę sb jakąś refkę przekopiować i się pobawić... Anyway, póki co jest tak:
tumblr_p5ushtf3Lq1thop0so3_r1_1280.jpg

And sum random
tumblr_p5ushtf3Lq1thop0so4_r1_540.jpg

Potrzebuję refek, spróbować go/RFa szkicnąć porządniej, expressions czy coś, ale mój telefon nie ma kamery selfie i jak jestem otoczona ludźmi to nie lubię rysować z refek, bo wtedy widać jak bardzo lamię... Welp xD

21.03

Total random, bad guy idea? Name would be like plague vulture or sth related... Also this looks so damn well compared to everything else that i doodled today whyyyy xD
tumblr_p5ushtf3Lq1thop0so5_r1_540.jpg


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#48 22-03-2018 19:27:06

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

tumblr_p605j7GN6v1thop0so1_1280.jpg

Zabawa, zgadnijcie czego to czaszki :v  Rysowane z refkami na lekcjach, niezbyt dokładnie bo pod ewentualny sketchdump a nie indywidualne prace :v Swoją drogą taka jednodniowa faza co mi się co jakiś czas powtarze, bo czaszki są niesamowicie dziwaczne?? Wszyscy wiemy jak wygląda ta człowieka czy kozy ale te wyżej to pierwszy raz ever widziałam and some of them are really effin creepy!

tumblr_p605j7GN6v1thop0so3_540.jpg
tumblr_p605j7GN6v1thop0so5_540.jpg
tumblr_p605j7GN6v1thop0so6_540.jpg

I my boy! Brown&Pink, pierwszy raz jak ma włosy bez różowego and it looks kinda adorable??
tumblr_p605j7GN6v1thop0so2_540.jpg


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

#49 21-04-2018 11:10:25

Willczek
Wyższa Warstwa w Watasze
Dołączył: 04-02-2017
Liczba postów: 192
Gwiazdki: 0
Bieżące punkty: 12.75
WWW
Windows 8.1Chrome 58.7.3029.81

Odp: ~*Forever WIP*~

Soł, lekko uzupełniając? Z tych OCkowych, Scooby Doo-dles zbiorę w jeden łobrazek później na fb, to nie ma co spamić...

*Rosefinchowa Bluza
tumblr_p69gb1ACYm1th8avpo1_540.jpg
tumblr_p69gb1ACYm1th8avpo2_540.png

*Rosefinch
tumblr_p68zgs96VB1th8avpo1_540.jpg

*Casualowy Andie, w/ wings!
tumblr_p6xc5mORU51th8avpo1_540.jpg

*Fortnite!Andy (based on this)(based on this)
tumblr_p6q6uhnYiz1th8avpo1_540.jpg

*Iconsss!
tumblr_p7ft4ueqMy1th8avpo4_1280.jpg


~*Ya couldn't hit a cow's arse with a banjo!*~

tumblr_ndhq62qCtp1u0ixquo1_500.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
techpolim - www - errorcode - polishlife - nightrpg